Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P83 kérdése:

Miért van az, hogy állandóan azok a nők néznek ki maguknak akik nekem pont nem tetszenek? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sajnos állandóan azt tapasztalom, hogy azok a lányok akik nem az eseteim és még csak nem is nagyon ismernek azok akarnának velem kapcsolatot, de ha én kinézek magamnak egy olyan nőt aki nekem tetszik akkor állandóan azt érzem mintha egy igen komoly állásinterjún vagy vizsgán találnám magamat.


Van lakásod? van autód, mivel foglalkozol?Hány diplomád van? Mennyire tudnálak kihasználni??Már csak ezt nem kérdezi meg..


Mintha minden kérdés arra irányulna, hogy ha ezek mind meg vannak akkor lehetünk együtt, ha nem akkor nem.

Holott a nők elvileg érzelmi lények mégis állandóan azt tapasztalom, hogy érdekből választanak párt.

Mármint azok akik külsőleg tetszenének.


Kérdésem az, hogy mi az oka annak, hogy azok akarnak engem akiket én biztosan nem akarok??


Miért van az, hogy aki meg vonzana mert meg van a kémia arról meg rövid idő alatt kiderül, hogy ő minden pasit vizsgáztat és végül majd érdekből választ párt?


Hogyan találhatom meg azt a lányt aki külsőleg tetszik és vonzó a számomra, de ugyanakkor nem egy önző HP, hanem van szíve is?


Hogyan találhatom meg azt a lányt aki külsőleg és belsőleg is passzol hozzám, akinél azt érzem , hogy a másik felem?


Van még ilyen nő manapság???



2017. okt. 19. 23:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
Úgy adsz esélyt magadnak, hogy megtaláld, ha keresel. égpedig ott, ahol szerinted leginkább találhatóak, vagy leginkább érvényesülsz.
2017. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
8%
Nem vagyunk erzelmi lenyek es egy parkapcsolat nem az erzelmekrol szol. Legalabbis ha nem csak a kovetkezo ket hetre tervezunk, hanem joval tovabb. Az erzelmek szinte a legkisebb tenyezo a dologban, egy plusz, ha minden mas stimmel.
2017. okt. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Én ir ugyanezt tapasztalom.
2017. okt. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
is*
2017. okt. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

2#-es Tudom, hogy nem vagytok.

A nők anyagiakban mérnek mindent, pl a szeretetet, szerelmet is.


Egy nőnek az a szerelem és a szeret, ha sok ajándékkal elhalmozzák, ebben mérnek majdnem mindent, ez van az első helyen.

Ismerek nem egy olyan nőt aki addig folyamatosan azt mondta, hogy szerelmes amíg a pasijának volt pénz amint elfogyott a pénz vagy tönkre ment a vállalkozás, csodák,csodájára kiszeretett a pasijából kb egy hét alatt..

2017. okt. 20. 00:58
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha ezt gondolod, minek neked nő? Komolyan kérdem. Ha nekem ennyire ocsmány véleményem lenne a férfiakról, nem kéne itthonra.
2017. okt. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

#6

Ne álltalánosíts!


Attól,hogy te rossz példát láttál otthon ,a többi nő nem olyan mint amiket ide összezagyváltál!


Kikérem magamnak,hogy bármilyen anyagi vonzat miatt szeretem vagy nem szeretem a párom!


Egy vinnyogó taknyos se írjon ilyesmit unalmában!


Lövésed sincs az életről,a lélekről ,a másik gondoskodásáról ápolásáról betegségben...


Fröcsögöd az idióta mondataid nulla tapasztalattal nőkről lányokról stb...

-Ha legközelebb kontrolla mész a pszichiáterhez,mond,hogy xar a gyógyszered mert sok benned a rosszindulat...-ha meg nem voltál még akkor éppen rád férne egy orvos!

2017. okt. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
#7-vagyok Kérdezőnek írtam!-a véleményem.
2017. okt. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj veled, és azért nem találod a megfelelőt, mert ugyan olyan felszínes vagy, mint azok a lányok, akik kihasználnának.

Akik megismenrek, és ezért akarnak tőled valamit, mert valóban szimpatikus vagy nekik, még egy randi esélyt sem adsz, csak elkönyveled, hogy nem tetszik és kész.

Akiket te kiválasztasz a kirakatból, nyilván szimplán a külsejük alapján, ők meg azért néznek ki úgy, mert a külsőségek a fontosak számukra.


Vannak széplányok szép lélekkel, igen, vannak, de ők általában foglaltak. Rájuk már ideje korán lecsapnak a fiúk, így nem könnyű ilyet találni, ez való igaz, mert ritka kincs.


De az ok, hogy nem találkozik nálad a kereslet a kínálattal, az a felszínességed.

2017. okt. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

"mégis állandóan azt tapasztalom, hogy érdekből választanak párt.

Mármint azok akik külsőleg tetszenének. "


De te is felszínes vagy és már a külsőnél meghal a dolog..


Akkor miért is a csúnya nőket szidod? Nem látod magadban a roha.dt nagy iróniát? :-)



Félre ne értsd, nem azt mondom, hogy az embernek magára kell erőltetnie bárkit, hogy legyen valakije..

De ha ilyen ostobaságokat hordasz itt össze, ennek megfelelő a válasz neked is.


Érdek emberek mindig is voltak és lesznek, ha tetszik, ha nem.


Ahogy továbblépsz azon is, aki neked külsőre nem tetszik

ugyanígy tovább lépsz azon is, aki meg belsőleg nem felel meg. Ennyi.


És nem kell sírni, hogy a nők érdekemberek stbstb.

Férfiakról is lehetne írni kis regényt hason idiótaságokról, de csak saját magát zárja el az ilyen ember, és a vége az a beszűkült látókör lesz, semmi több. Szóval csak hajrá!

N

2017. okt. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!