Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos fiúkent próbáljak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos fiúkent próbáljak meg ismerkedni vagy inkább hanyagoljam az egészet?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon is többször megosztottam lányokkal/nőkkel a fényképemet. Negatív visszajelzést nem igazán kaptam tőlük. Vagy azt írták, hogy átlagos vagyok vagy azt, hogy átlagos és semmi baj nincsen a külsőmmel. Egyetlen egy negatív dolgot kaptam az pedig a kopaszodásomnak köszönhetem. Hiába vagyok fiatal (20 éves) sajnos kopaszodom.

2018. máj. 19. 20:27
1 2
 11/15 Diavolino44 ***** válasza:
Te se jokepu nem vagy, se tokos. Szoval szerintem szokj ra a ferfiakra, az valo neked. ;)
2018. máj. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Átlagosként ne add fel, egy 3/10es duci, de viszonylag szép arcú lányt még találhatsz.

Ronda férfiként viszont esélytelen ronda nőknél is.

2018. máj. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fotót azért kuldhetnel
2018. máj. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#10/13: mivel is b_asztam ki magammal?
2018. máj. 20. 08:07
 15/15 anonim ***** válasza:

Nincs sok értelme, Kérdező. Papíron ugye az volna a helyes, hogy átlagfiú-átlaglány, jóképű fiú-csinos lány, ronda fiú-ronda lány. A probléma csak az, hogy az ellenkező neműek magukra nézve nem tartják kötelezőnek ezt a kasztosodást (értsd: ronda nőnek is vonzó pasas kell).

Arról nem is beszélve, hogy a huszon-harmincéves nőkre ugyanúgy nyomulnak az ötvenéves férfiak, mint a korukbeliek. Ezek után sejtheted, milyen esélyeid vannak átlagosként, ha van 10 másik pasas aki sokkal vonzóbb a nők számára.

Mondjuk úgy, szökőévente egyszer, ha szerencsés vagy, összejöhet kapcsolat. A kérdés csak az, megéri-e.


#10 válaszadó: egyrészt, mindenki olyan kérdést ír ki, amilyet akar, nem vagy olyan pozícióban, hogy megszabd, ki miről kérdezhet. Másrészt, ha az állításaidat meg tudja cáfolni, akkor az állításaid hamisak. Ha kijelented, hogy kétszer kettő az öt, a telihold sajtból van, vagy hogy a Föld lapos, ne a többiekre légy dühös, ha "kifogásokat gyártanak". Amit művelsz, az mellesleg az áldozathibáztatás leggusztustalanabb formája. Olyanokkal vádolod a Kérdezőt, amiről NEM tehet és amin NEM tud változtatni (még szerencse, hogy te magad vagy a megtestesült tökély). A nők vannak monopolhelyzetben a párkapcsolati piacon, igaz? Ők döntenek, igaz? Igen. Nos, akkor a balhét is ők viszik el, ez ilyen egyszerű.

A hozzád hasonló trollokkal meg senki épeszű ember nem jönne össze, ne aggódj, szóval nagy valószínséggel te fogsz beledögleni abba, hogy nem lesz kivel és miért élned.

A mínuszt pedig kaptad is.

2018. szept. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!