Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mozgássérült és egyben autista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozgássérült és egyben autista srácként hogyan tudnék lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, már egyre jobban hiányzik, hogy legyen valakim akit szeretgethetek. Jó anyagiakkal vagyok szüleim által, de az mit sem ér ha nincs akit boldoggá tehetek vele.

2018. máj. 16. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%

Mozgássérült autista aki a szülei pénzével vág fel...


Kettőt kérek!! :D

2018. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez pontosan mit jelent? Az autizmusnak is sok fajtája van és a mozgássérült is sok mindent jelenthet. Nagyon nem mindegy.
2018. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Bocsánat az őszinteségért de akiknek nincsennek ilyen gondjaik se nagyon sikerül. Talán csinálj előnyt (e téren) a hátrányaidból. Van egy ismerősöm fej (agy) sérűlés folytán lett mozgás sérült. Van a városában egy mozgássérült közösség oda jár ,gondolom adódik a téma.
2018. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1 Ne felvágásból írtam, de azért csak nem mindegy, hogy eltudnám hívni a hölgyet egy fagyira legalább vagy sem..


A mozgássérült az esetemben tolószékest jelent. Full kripli vagyok sajnos.:(

2018. máj. 16. 21:54
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Nehéz dolgod van, de a te helyzeted sem reménytelen.

Ismerkedni igazából bárhol lehet: könyvtárban, koncerteken, városi/falusi rendezvényeken, művházban stb. Direkt olyan helyeket írtam, ahol a tolószék nem akadály. Ha jársz gyógytornára, akár ott is találkozhatsz emberekkel.


A rosszindulatú hozzászólóknak pedig: szerintetek talán csak a tökéletes embereknek lehet párja? Ott van pl Hozleiter Fanny Mosolyka, Nick Vujicic, Andrea Bocelli... egyikük sincs egyedül.

2018. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5ös a közismert embereket kár ide keverni
2018. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
Elég egy enyhe Asperger és már ESÉLYTELEN vagy. Autistaként meg se próbáld.
2018. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy nincs esély. Igazából ha mellette próbálsz pozitív lenni, vannak céljaid s karizmatikus vagy sokkal jobban megy a társkeresés. Próbálj olyan közösségeket találni amit elöttem javasoltak, így sokkal elfogadóbb emberek jött keresett, olyant aki többet ismer a problémáidb((!===f#
2018. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%

#8


Kihagytad, hogy extrém ronda lesz akit így talál. Tudod kérdező, tipikus "nagyboldogasszony" lesz...

2018. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami olyan helyen lehet esélyed,ahol empatikus emberek fordulnak meg,pl. önkénteskedés.
2018. máj. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!