Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "normális" nők hol szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "normális" nők hol szoktak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Persze ez a kifejezés több értelmű lehet.(kinek mit jelent a normális.)

Normális alatt itt ÉN azt értem konkrétan hogy a mindennapokban megvan a saját maga dolga (legyen az akár az életcélja építése,munka/suli vagy esetleg otthoni munkákban segédkezik...stb) esetleg elmegy 1-2 hónaponta barátnőivel/barátjaival szórakozni de viszont keresi a partnerét vagy olyan férfit akivel jól elvan és később kialakul egy kapcsolat..stb

Az ilyen nők általában hol szoktak ismerkedni? inkább neten keresztül vagy barátokon keresztül? (19-23 éves korosztályra vagyok inkább kíváncsi.) 21/F



2018. máj. 19. 07:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A „hol”-ra felesleges válaszolni, mert ugyanott, mint mindenki más. Ott, ahol lehetőség van kommunikálni idegenekkel. Ennyi. Szinte bárhol.


Muszáj megismerned a nem normálisokat is! Utólag tudod csak leszűrni, randik során, hogy az aktuális partnerrel érdemes folytatnod, vagy sem. És természetesen ő is ugyanezt teszi veled 😉


25f

2018. máj. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a nem normális? :-D Mert kb. jellemezted a nőismerőseim 99%-át.
2018. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a rendes válaszokat :)
2018. máj. 19. 08:15
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Ez olyan mint a székreülős foglalós játék csak itt nem eggyel kevesebb a szék hanem van 3 szék 12 játékosra.A normálisakat már 10enévesen lestoppolják a fiúk és meg is tartják,mivel a normális lány nem kacsintgat minden héten más fiúkra, hanem hűséges. Hogy hol? Már az iskolában,vagy valamelyik haver által valami összejövetelen. Ha nem vagy elég szemfüles és gyors ,akkor már csak a maradék marad.


Vagy majd a normális lány sok év múlva elválik sok gyerekkel akkor lesz még esélyed lepattanót elkapni de akkor már millió kompromisszum lesz az élet.

2018. máj. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Sehol, mert az a néhány normális nő, aki létezik, tini kora óta foglalt.
2018. máj. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Csak az a nő foglalt, akin fekszik valaki...
2018. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
#4 Te hol a francban élsz, Szudánban? Ott van ilyen, hogy a lányokat 10 évesen férjhez adják, de hogy fogalmad sincs a valós itteni helyzetről, hanem csak a fejedben kialakult torz kis elméletedről beszélsz, az hétszentség.
2018. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Ugyanez szól az #5-ösnek is.
2018. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem konkrétan sehol, automatikusan miközben élik az életüket, a szociális környezetükből akad egy egy pasi, akivel kialakulnak nekik a dolgok.
2018. máj. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
7-es,nem férjhez adásról van szó,hanem hogy már fiatalon összejönnek és nem váltogatják a partnereket minden hónapban,hanem kitartanak egymás mellett. Ez a normális lány egyik ismérve,amiből nagyon kevés van és nagyon hamar lestoppolják őket.
2018. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!