Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korban érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban érdemes elkezdeni fizetni a szexért, ha addig senkim nem volt/lesz?

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én 80 évesen elkezdeném
2018. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem olyan 30.
2018. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy érzed, hogy szükséged van rá.
2018. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha teszel aktívan az ügy érdekében, akkor soha (na jó, mondjuk 40-50 évesen már rezeg a léc).


Képzeld el, fizetsz a szexért és utána pár héttel/hónappal jön össze a dolog egy "valódi" nővel. Egész életedben az lesz majd a fejedben, hogy krvával vesztetted el, pedig ha kicsit még kitartóbb vagy, akkor összejött volna normálisan is. Nekem is megfordult a fejemben a krvázás gondolata, mikor a 20-as éveim végén még szűz voltam, de elhessegettem a gondolatot és nemsokára el is vesztettem egy számomra vonzó nővel. Bár alkalmi kapcsolat volt, mégis ezerszer jobb érzés, mintha csak pénzért cserébe fanyalodott volna rám valami kiélt fizetős csaj.

2018. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor jobb még 5, 10, 20 évet vagy akár életem végéig várni abban reménykedve, hogy hátha megszán valaki és összejön velem?
2018. máj. 20. 15:58
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
18
2018. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem várni és reménykedni kell, hanem aktívan próbálkozni, illetve fejlődni külsőleg és belsőleg is. De ha ez neked túl macerás, akkor inkább most menj el prostizni.
2018. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hiába próbálkozok, nem jön össze semmi. Még csak egy csókom sem volt. Hosszú évek alatt összesen 1 randim volt és abból se lett semmi.
2018. máj. 20. 16:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor valamit rosszul csinálsz, arra kéne rájönni, hogy mit. Van könyvtárnyi irodalma az ismerkedésnek, persze sok köztük a szemét, de a színvonalasabb (külföldi) anyagok alapján már el lehet indulni egy jó irányba.
2018. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
18 év alattit elzavarnak! bár az útszéli nemtom milyen. ott még nem jártam.
2018. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!