Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bizonyos emberek képtelenek őszintén beszélni az érzéseikről?

Figyelt kérdés
Képesek heteken, hónapokon át célozgatni, jeleket (vagy amiket ők annak vélnek) küldözgetni, rébuszokban beszélni, de képtelenek odaállni a másik elé, és elmondani, amit akarnak. Mi jár egy ilyen ember fejében, amikor így viselkedik?

2018. máj. 21. 12:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Fél attól, hogy hogyan reagálsz az érzéseikre, elõtte próbálnak kipuhatolózni bizonyos dolgokat, talán mikor úgy érzik, hogy “tiszta a terep”, akkor kitárulkoznak, amikor már elnyerted a bizalmuk.
2018. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Nem olyan egyszerű ám az: mármint a másik szemébe mondani az őszintét. Sokakat ez egyszerűen leblokkol, nyomás alá helyez, tart a válaszreakciótól. Vagy szerinted olyan könnyű pl. szerelmet vallani vagy bevallani egy stiklit? :D
2018. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy könnyű. De hónapokig kerülgetni a dolgot, amikor a másik számára is egyre nyilvánvalóbb, könnyebb?
2018. máj. 21. 12:18
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Otthoni neveltetés is befigyelhet: nem beszéltek otthon sem az érzéseikről, el voltak nyomva, stb., így nincs minta.
2018. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
13%
Ez azért van, mert nem akarnak semmit, max a bugyidba jutni, de képtelen még ezt is őszintén elmondani. Inkább rabolják az idődet és lehazudják a csillagokat. Hidd el, ha egy pasinak tényleg kellesz, az nem fogja töketlenkedéssel húzni az időt. Mármint ha tényleg férfi, nem egy félős kisfiú. Én ilyenekre már nemis pazarlom az időmet, mert igazából nem akarnak semmit, csak szórakoznak, legalábbis nekem eddigi tapasztaltaim alapján mindig ez derült ki a végén.
2018. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem aki tényleg szerelmes, nem fog lerohanni azonnal a vallomással, mert aki szerelmes, az sebezhető és fél, mi lesz a válaszreakció.
2018. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Azért az "azonnal lerohan" meg a "több hónapja kerülget" között vannak középutas megoldások... :D
2018. máj. 21. 12:25
 8/24 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van,sajnos.Van azért olyan is aki tényleg nem tudja mit szeretne.Én szeretem tisztázni a dolgokat,lehet ezért nem mindenki kedvel.
2018. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Főleg, ha tudhatja, hogy a másik fél részéről is megvan a nyitottság, tehát totális elutasítástól nem kell tartania.
2018. máj. 21. 12:27
 10/24 anonim ***** válasza:
21%
Én őszintén közöltem az érzéseimet egy bizonyos személlyel. Eleinte óvatosan próbáltam viszonyulni hozzá. A baj ott kezdődött, hogy nem mindenki képes higgadt módon kezelni mások közeledését. Tudhattam volna előre, ha kiadom ilyen téren nagam, a szándékaim ellentétes érzéseket váltanak ki belőle. Ennélfogva már nem akarom többé kiadni magam, őszintén elmondani a bennem zajló érzületeket, hiszen a vége a másik fél elvesztése is lehet. Tehát nyilvánvalóan minden eset más, de aki már csalódott, el lett utasítva, igyekszik kerülni az ehhez hasonló helyzeteket. Nem akarja (akarom) újra átélni.
2018. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!