Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ritka az értelmes gondolatcsere egy társkereső oldalon, vajon így hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam nagyon sok netes társkereső oldalt és szomorúan látom, hogy igazán értelmes beszélgetésre kevés férfi nyitott 30 alatt. Egy értelmes hosszabb eszmecsere nehezen jön létre a tőmondatos válaszolgatásból lássuk be. Kezdetben úgy véltem, hogy nem tudják kifejezni magukat írásban és szóban majd jobb lesz. De tévedtem. Sok embernek véleménye sincs dolgokról.

Rengeteg az olyan, akinek nincsenek gondolatai a világról, akik csak a saját gondjaikkal tudnak foglalkozni. Sőt többnyire nincsenek életcéljaik hanem csak távoli álmaik. Ha rákérdezek, hogy mit tesz azért hogy elérje csak hallgatást kapok válaszként.

"Elveszve a világban" javarészt ez jellemzi szerintem a 30 alattiak többségét és meg se kísérlik az ebből való kilépést. Mindez érdektelenséggel vegyül a partner felé. Önző és önmagáról való üres fecsegés zajlott minden egyes randin. A jövő és az hogy velem mi újság tabunak számított. Eltekintve pár állásinterjú jellegű kérdéstől.


Aki nem ilyen "életstílust" él, az viszont boldog párkapcsolatban vagy éppen kiélvezi fiatal éveit és több nő társaságát egyszerre élvezi.


Nektek is hasonló tapasztalaitok vannak? Bár benne van a pakliban, hogy én szűrök rosszul :D

22N



2018. máj. 21. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Az a titka, hogy nem mindenki szereti magát kiadni egy olyannak, aki lehet nem is létezik - gondolok itt a kamu profilokra. Ha szimpatikus, találkozz vele élőben és utána hozzál ítéletet.
2018. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóban sem voltak közlékenyebbek
2018. máj. 21. 14:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Leírtad a lényeget: "Rengeteg az olyan, akinek nincsenek gondolatai a világról, akik csak a saját gondjaikkal tudnak foglalkozni."

Az emberek többsége vidáman eléldegél a saját kis világában és esze ágában sincs új dolgokkal foglalkozni vagy nagyobb kérdéseken dilemmázni.

És ne gondold, hogy férfiként könnyebb a helyzet, sőt... :D

2018. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha mondjuk felteszem azt a kérdést, hogy elégedett e az életével. Akkor általában fejingatás a válasz. De ha megkérdezem, hogy miért vagy éppen mit tesz ez ellen, hát hallgatás a válasz.

Persze önsajnáltatni azt tud mindenki.


De ha mondjuk egy full általános kérdést teszek fel, arról sincsa többségnek saját véleménye.

2018. máj. 21. 15:10
 5/11 anonim ***** válasza:

Az emberek nagytöbbsége ilyen. Már megtanultam, hogy soha nem tehetek fel kérdést úgy, hogy az egy szóval megválaszolható lehessen. Ezek a nyitott kérdések.

Pl ha így kérdezed: „Mi a véleményed az életedről?” már egy fokkal előrébb vagyunk. Erre nem lehet annyit mondani, hogy igen-nem. Persze aki le akar rázni, az erre is csak annyit mond, hogy „hmm... megvagyok”, azt csá. Velük -akikkel 3-4 témafelvetés után sem lehet beszélgetést kezdeményezni- tényleg nem érdemes foglalkozni. Akiket viszont beindít egy téma, arra rá lehet repülni 😉


Mi a tapasztalatod?

2018. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem vegyes tapasztalataim vannak.

Igaz, én nem vagyok nő.


Nagyok sok 16-25 év közötti lánnyal beszélgettem online, akik nagyon értelmesek voltak. Nem csak tőmondatokat voltak képesek válaszolgatni.


Aki nem tudott normálisan válaszolni, azt hagytam is egyből.


Igaz, az is hozzátartozik, én nagyon különleges, és egyedi módon szoktam először írni a hölgyeknek.

Mindenki válaszolni is szokott.

Mert eléggé elgondolkodtató, feladat jellegű kérdéseket teszek fel. Ami összetettebben válaszolható meg, legalább 3-4 mondatban minimum.



Éppen normális kép nélkül ismerkedem, mert így is sok lányt találtam, akivel lehet(ne) normálisan kommunikálni, vagy hajlanak találkozóra is.

(Nem komoly szándékkal regisztráltam, ezért meglepő, hogy normális profil nélkül is van némi sikerem).


Jó a netes ismerkedés, csak ügyesen kell csinálni.


Persze, nagyon sok a felszínes, értelmetlen és buta ember ott is.

Mindkét nemből.


Még annyit fűznék hozzá, mert valószínűleg szépen leminuszoltok (főként fiúk):

ha élőben nem megy az ismerkedés, neten se várjon senki túl nagy sikert.

Néhány jó fotó, meg jó duma még kevés.

Online sokkal nehezebb fenntartani az érdeklődést.



F21

2018. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért az erős h első talin nekiszegezed ezt a témát.

Legyél tapintatos. Vallásról politikáról én se tudok velük beszélni, ezotérikus dolgoktól meg menekülnek:DD

Jó nem vagyok ezo csaj, csak ha pl elmondom mit olvastam vagy ilyenek. Szeresd őket a külsejükért, vagy ami jó bennük, vagy türelmesen várd ki míg lesz egy jó.

Ilyen vad kérdésekkel nem leszel befutó a szemükben!

2018. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6: Részemről a minusz azért ment, mert ilyen írásképpel számomra teljesen hihetetlen, hogy bárki is akar veled ismerkedni. Mi ez a sok enter a szövegek között? Ha az online ismerkedésnél a nagyon jó fotó és duma kevés, akkor mi elég? Mást nem igazán tudsz netes beszélgetésnél nyújtani... Nem látja a másik fél a gesztusaid, a mimikád.
2018. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy minden nő erre vágyik, aztán én értelmesen próbálok kommunikálni, és vagy válasz sem jön, vagy 2 levélváltás után felszívódik a csaj.


Ja, hogy mert ha nem nézek ki jól, akkor akár fejen is állhatok. Bocsi...

2018. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen vagyok. Írj!
2018. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!