Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Társkeresőn ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Társkeresőn ha nincs kint kép, szoktatok írni a nőknek?

Figyelt kérdés
Vagy meg se nézitek az adatlapját?
2018. máj. 21. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Kép nélküliek olyank, mintha nem is lennének.

Az embernek az jut eszébe, hogy rondák, biztos azért nem merik megmutatni magukat. Eszembe sincs rondákkal ismerkedni.

2018. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előfordul, de ha nem ír magáról semmit, akkor nem.
2018. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
1es ha kep nelkul semmit nem er akkor a pasik miert nem tesznek ki kepet???
2018. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül érdekesebb. Akikről képet láttam, azok élőben igen csak mások voltak.
2018. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én nem azért nem szeretnék kitenni képet mert egy quasimodo vagyok, csak nem szeretném ha pl ismerős megtalálna.
2018. máj. 21. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem írok rá ilyenre. Adjuk meg egymásnak a tiszteletet azzal, hogy lássuk, ki ül a másik oldalon.
2018. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

@3

Ki mondta, hogy férfiak részéről ér? Ugyanúgy nulla mindkét nem részéről.


Én sem szoktam megnézni se az adatlapot. Nem tudom, mit takar a valóság, de nekem az jut eszembe, hogy lefolyik a kanapéról, olyan kövér.

2018. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Én azt csináltam, hogy nem raktam ki képet magamról (nem azt mondom, hogy egy Miss Universe vagyok, de amíg volt kint kép, naponta tíz üzenet jött, és ennek jelentős része olyantól, akik el se olvasták az adatlapomat, mert abszolút nem feleltek meg a rajta írtaknak), de amikor írtam egy fiúnak, vagy nekem írt olyan, aki szimpi, első üzenetben küldtem egy linket jelszóval egy fényképes oldalra, ahol volt rólam 4-5 kép.
2018. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!