Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban számítana a nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban számítana a nőknek a jó kezdő levél társkeresőn?

Figyelt kérdés

Elején csak egy beköszöntést írtam, hogy szia, ismerkedünk stb. Gondoltam úgyse olvassák el a szöveget a kép kinézet dönt a nőknek. Viszont 10 ből jó ha egy írt.

Aztán nagy munkával ésszel összehoztam egy frappáns levelet. És meglepődtem 5 - 6 nő is visszaírt, hogy biztos nem írtam volna így kép alapján de ez a szöveg tetszett és tök szimpi vagy. És köszönte hogy nem mizuval köszöntem


2016. dec. 24. 08:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Kamu. Ha nem nézel ki jól, el sem olvassák a leveledet.
2016. dec. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%

Aha... Én nem mizuval köszöntem, mégse kaptam választ. Elég hosszú levelet írtam, amiben lett volna mire válaszolni, mivel a bemutatkozásából merítettem a témát, de semmi reakció nem volt. De akinek 1500 vagy 3000 levele van mióta felregisztrált az gondolom nem témázik azon, hogy akár csak arra a pár száz értelmes levélre is válaszoljon a sokból. Pedig direkt többször is olvastam a bemutatkozását, amiben kifejtette, hogy kinek nem ír vissza, és próbáltam azokat a hibákat elkerülni, de totál nem számított. Szóval oly annyira értelmetlen mit írnak magukról a nők, meg mit mondanak, totál ellentétesen viselkednek. Kétszínűek sokan... Persze nem akarok általánosítani, bízok benne, hogy sok normális rendes, tisztességes nő is van, de nehéz kiszűrni őket a többi közül, hiába a megtévesztő rizsa, hogy ő milyen... Akikkel eddig tudtam ismerkedni azok általában foglaltak voltak. A sors fintora... :D

Szóval én nem hiszem el, hogy annyit számít egy frappáns levél, ill úgy számít, hogy alap feltétel, de nem garancia, hogy emberszámba vesznek tőle.

2016. dec. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Számít,akárki akármit mond! De a jó előnyös kép sokkal jobban számít! Utána a jó frappáns bemutatkozó sorok és ez után fontossági sorrendben, mintegy meghívóként a levél.Ezzel csalod oda az adatlapodra a nőt,de ez csak egy invitálás ,ha nem tetszik neki amit ott lát olvas,akkor írhatsz akármit a levélben akkor sem válaszol. A "szia ismi dugunk" ?levelek meg butaságot igénytelenséget közvetítenek,ezek olvasása után nem is kattint az adatlapra.
2016. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
jaj hagyuk már hogy a férfiak nemtudnak irni, ha netán egy nő kezdeményez az se fog regényt irni,de mégis lesz palija
2016. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A legrosszabb ***** válasza:
49%
Aha, számít a nőknek: [link] :D
2016. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%

#5


Olyan szomorú, hogy ilyen van. (Mindkét nemnél, sajnos).


Nem jó ez így. Eljutunk oda, hogy a 10 szavas levél "má tú hosszú nemkő az"

2016. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Ez olyan, mint a való élet. Ha vonzónak találnak, akkor elég két szót szólnod, máris nedves a puncikájuk, és mehet a dugibuli. Ha nem vagy vonzó a számukra, akkor a fejed tetejére is állhatsz, mégse lesz sikered. Másrészt eleve sok a felszínes nő, vagy az önbizalomhiányos, vagy az egómániás, vagy ezek és még sok más dolog mindenféle keveréke. És persze azt is megmagyarázzák, hogy nehogymá' vissza kelljen írniuk mindenkinek, hiszen ezt ki bírja, de legalább azért a normálisan közeledőknek adhatnának annyit, hogy 2-3 mondatban írnak valami elutasító választ. Egyébként az életben is ez megy, normális hangú beszélgetésekből szó nélkül kilépnek, ordas nagy hazugságokkal hárítanak, netán mindentől és mindenkitől rettegnek, mert minden bizonnyal te is csak valami pszichopata lehetsz, vagy behúzódnak a csigaházukba, és várják, hogy a semmiből felbukkan a szőke herceg, aztán meg csodálkoznak, hogy senki nem megy oda hozzájuk, és magányosak. Amúgy mivel a nők jó része megteheti, hogy válogat, ezért kiszórják a jónépet (aki meg nem teheti meg, hogy válogasson, az sokszor pont azért frusztrált, önbizalomhiányos és betegesen félénk, mert soha nem volt senkije), és persze csak a férfinál számít, hogy jó legyen a profilképe, hiszen a nőkre így is, úgy is ráírnak, tehát nekik tizedannyi energiát sem kell belefektetniük semmibe. Már aki tényleg párt keres, nem pedig csak egónövelés céljából van fent.
2016. dec. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%

Hasonló kérdést tettem fel régen. Arról szólt milyen az ideàllis első levél. 10éve kb működött az a dolog ami ìrtàl 10ből 5en válaszoltak a levelemre ami kb10-12soros volt kérdésekkel a végén. Manapsàg(30) vagyok màr nem kapok 100ból 1-2re pozitìv és10re "bocs de nem téged kereslek vàlaszt." Mindenképp ìrj pàr szóban magadról, hogy mivel vagy jobb mint a többi pasi. Làny képei bemutatkozàsa adjon témàt. Pl vidéki làny duna parti kép...Szívesen sétàlnék veled nyàri este a duna partjàn. Lényeg személyre szóljon.

Kiirja hisz a horoszkópban te oda ìrod , hogy te egy bika vagy valami sejtelmes hangulat jellel. Ja és légy szórakoztató és férfias ne picsogj...

2016. dec. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Figy, a nők nem azért vannak fenn a társkeresőn, mert másképp nem találnak társat maguknak, hanem mert bővíteni szeretnék a választékot, akik közül válogathatnak. Ők egy nagyon jól kinéző pasit akarnak maguknak fogni és nem valami középszerű átlagpasassal levelezni szánalomból. Tehát bármilyen csodás levelet is írsz, ha nem nézel ki különösen jól, egyszerűen ignorálnak, mert nem miattad vannak fenn, te csak zaj vagy, amit ki kell szűrni. (Persze idősebb korban a hangsúlyt egyre inkább áthelyezik a pénzre, de ez egy egészen más történet)
2016. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A legfontosabb benyomást a beköszönés és a képeid adják alapvetően. Nálam speciel 4 ponton tudja kiverni a biztosítékot egy pasi.


1) ha nem olvassa el a profilom, nálam pl. ki van írva, hogy 30 felettiek nem érdekelnek, nincsen apucikomplexusom, jó eséllyel máshol tartunk az életben stb. Nálam nem fér bele nagy korkülönbség és pont. Én is tiszteletben tartom ezt másnál.


2) Képek: rosszul vagyok a tükörben feszítős, napszemüvegben keménykedős képektől és ne haragudjatok meg srácok, de ha valakinek nem tetszik amit lát, az nem fog visszaírni 99%-ban. Bocs, de ez van. Nem, nem bredpittet keresem, de aki nem jön be, nem jön be. Nem jöhet be mindenki mindenkinek, én se csapom a földhöz miatta magam, ilyen a világ.


3) A "sziamizu, ismerkedjünk / szia, milyen napod van". Egy frappans levél soha nem hátrány, a fenti 1 sorosaktól már a világból kiszaladok. UNALMAS. Fals elképzelés azt hinni srácok, hogy egy normális lány szeretne egy vadidegennek a napjáról mesélni.


4) mikor valaki frappáns akar lenni, de már átmegy kétségbeesettbe, leírja a teljes önéletrajzát emaillel, telefonszámmal, mindenestül. Creepy kategória.

2016. dec. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!