Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli pasik! Van itt köztete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli pasik! Van itt köztetek olyan, aki ismeri azt az érzést, amikor facebook-on böngészel és látod, hogy minden pasi jobban néz ki?

Figyelt kérdés
Amikor egyiket a másik után csekkolod - természetesen a barátnőiket is - és azzal szembesülsz, hogy "ez is jobb képűbb/magasabb/férfiasabb meg az is, mint én". És akkor megtölt benneteket egy belenyugvó érzés, mintha magatokban hallanátok, hogy "Igen, nem meglepő, hogy nekem nincs szép barátnőm."

2018. máj. 22. 22:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kerdezo szo nem volt rola hogy ronda - aljaval be erem illetve arrol sem volt szo hogy en az lennek csak nem a kimagasloan jo kepu erted... tehat nekem voltak szep baratnoim is... de mind1
2018. máj. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

#2


Kérdező, nem veszed észre, hogy ordít az ellentmondás a szavaidból? Ilyen erővel egy nő is mondatja, hogy minek jönne össze veled, minek "alkudjon meg", mikor talál jobbat is. Ha te nem vagy "jó pasi", milyen alapon várod el, hogy jó csajod legyen?! Van benned valami extra, azon kívül, hogy naponta jössz sírni a gyakorira? Kicsit gondolkodj már el. Igenis magadhoz valót kellene keresned. Ha te így leszólod a "ronda" nőket, miért várod el, hogy téged meg észrevegyenek az úgymond bombanők??

2018. máj. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Ahogy te sem az érzést, amikor ugyanezt csinálod s azt látod, hogy mindegyik fejlettlenebb nálad.
2018. máj. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is találnék millió nálam szebb lányt ha akarnék. De minek? Hogy lehúzzam az önbecsülésem? És annak mi értelme lenne?


El kell fogadni, hogy mindenkinél van jobb, nálad is, nálam is, a szomszéd Jucinál is. Ez közel sem jelenti, hogy valakinek ne mi lennénk a legjobbak. Tudom, hogy van a páromnál rengeteg jobban kinéző pasi, de nekem ő kell, mert vonz szexuálisan és lelkileg is kielégítjük egymás igényeit, passzolunk. Ő is találhatna nálam csinosabb lányt, de engem tart számára tökéletesnek. A társkeresés az ilyen.

2018. máj. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%

Én nem nèzegetem a többi férfit! Szerinted normàlis amit csinàlsz? Minek mèregeted magad másokhoz?


Mindig a jobb győz ha fejen állsz akkor is! Kb tisztàban vagy a saját adottságaiddal és tudod ahhoz kb kik szoktak passzolni. Én a kissè dagi lányokat ajánlom neked! Azok között is van igényes, szèparcú,kedves...

2018. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ismerem, ráadásul mikor még egy osztályba jártunk mind lustább rosszabbul teljesítő rossz gyerek volt, ők mára mind messze lehagytak
2018. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tinderen szoktam nézni a versenytársakat. De olyan nyominak tűnnek... persze vannak, akiknek jobb a kisugárzása/szexualitása. De kinézetre alig-alig, talán egyszinten. Főleg az, hogy mennyi idióta van, és mennyi dagi-rossz kinézetű.

Aztán mégis havonta 1-2 matchem volt csak. Hát ez van... világ végén lakom 😃

2018. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!