Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden huszonéves pasi a szexre megy?

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran eljárok barátnőmmel szórakozóhelyekre és szomorúan tapasztalom, hogy a pasiknak csak szex kell, esetleg amolyan játszótársat akarnak csinálni belőlem. Komolyan elhiszik, hogy egy vodkanaranccsal vagy whiskeykólával levesznek a lábamról és egyből rohanok az ágyukba. Másnap meg ha szintén ugyanott bulizunk, kapom a kéretlen, bunkó megjegyzéseket hogy mekkora egy rib... vagyok mert ő fizetett nekem 3-4 italt és még egy csókot sem kapott. Hát anyád, már bocs. Minden 18-20-25 éves ilyen?


22/L


2018. máj. 21. 14:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
3%
Nem. Kb. mintha azt kérdeznéd, hogy minden huszonéves lány a bunkó pasikat bírja.
2018. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

Amíg nem találnak komoly pàrkapcsolatot, addig ja, beérik szexkapcsolattal. Õk is lehet szeretnének kapcsolatot, csak nem találták meg az ehhez megfelelõt, akárkivel meg nem mennek kapcsolatba.

Bár az általad leírt pasi simán bunkó, kerüld az ilyeneket, és ne akard velük fizettetni az italod:)))

2018. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha tudod hogy csak ezért hívnak meg italra, minek fogadod el? Nőként ezt sosem tudtam megérteni. Nem sokat voltam bulizni életemben de soha egy üveg vizet se fogadtam el senkitől, miért akarnék bárkit is lehúzni?
2018. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj, hogy 80%-ban igen, és nem csak a szórakozóhelyeken. Nem feltétlen azért, mert Te alkalmatlan lennél rá, bár természetesen ilyen lány is akad bőven, hanem mert ők alkalmatlanok rá, baromi éretlenek, csak szex érdekli őket. Vannak kivételek, de ritkák és közülük is sokan csak pár hónapos “kapcsolatokban” vannak, vagy hosszabban, de csalják összevissza a párjukat.
2018. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Egy dolog, hogy mit akarnak, más dolog, hogy miért várod el, hogy neked fizessenek? Miért fogadod el?

Én is kissé sajnáltam egy exbarátom, aki fizetett rám s drága hotelszobàt vett ki, amikor szakítottam vele. Nem szeretném, hogy ilyesmi többször elõforduljon, tehát igyekszem közölni, hogy ne költsenek rám és ne kedveskedjenek fölöslegesen, ha úgysincs közös jövõnk. Teljesen megértem, ha egy pasinak ez frusztráló, mert fölös pénzkidobás.

2018. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Milyen ismerkedést vársz egy szórakozóhelyen? 😃 nem értem. Mintha meglepő lenne számodra. Diszkók mindigis erről szóltak.
2018. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

Szórakozóhelyen minden korosztály erre megy.

Az, hogy elfogadod a meghívást, egyfajta utalás arra, hogy van kedved vele...öööö...ismerkedni. Ha ezek után csak iszol pár italt a kontójára és ismerkedni nem akarsz, akkor tényleg csak egy lehúzós ribi vagy, aki adja a naivat. Egész addig, amíg nem futsz bele egy részeg vadbaromba, és rá nem fázol. Sejtelmed sincs, mennyi beteg elme szaladgál körülötted.

2018. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Nem kéne játszani a nagyon érett, okos nőt ennyi ésszel. Egy szórakozóhelyből általánosítasz a fiatalabb korosztályra, ahova szórakozni és szexet keresni megy egy réteg?

Vagy esetleg provokálsz és elfelejtetted, hogy kint a neved? Volt már egy halott agyú kérdésed lentebb: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

2018. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Hát nem csoda hogy kapod az oltásokat.


3-4 piára meghívatod magad aztán semmi nincs...

Igen meghívatás az is ha elfogadod minden alkalommal és nem tudatod vele hogy nincs esélye.


Gőzöd sincs a normális viselkedésről aztán még te kérdőjelezed meg a másikat. Ez az igazán szép :)

2018. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%

Mert ugyan milyen komoly szándékot lehet kinézni a bulikban, magukat férfiak pénzén berúgató, "de én komoly kapcsolatot akarok" lányokból?

Fiatalok, elni akarnak ők is még, komoly kapcsolatot nem bulikban keresni, az italmeghívás pedig nem más mint felhívás egy keringőre. Szóval én is csak azt tudom mondani, hát anyád, már bocs.

2018. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!