Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy helyes arcú,170-es, vékony egyetemista fiúként van esélyem ilyen stílusú barátnőre?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Aki nem ismerné, Dallos-Nyers Boglárka énekesnőről van szó. Tőlem 4 évvel fiatalabb és számomra az ilyen stílusú lányok jelentik az igazi huszonéves nőideált. Nem tűnik felszínesnek, aranyos a kisugárzása és vékony filigrán alkata van. Mielőtt megkapnám a sok ostoba lehúzó kommentet, hogy "keres magadnak valót" meg "mit akarsz ilyen csajtól, legyél milliomos", elárulom, hogy jóképű vagyok valamint empatikus és intelligens személyiség (privátban képet is küldhetek egy hosszabb beszélgetés után). A probléma abból adódhat, hogy esetleg alacsony lennék hozzá (amiről nem én tehetek), ami nem tudom mennyire számíthat problémának abból kiindulva, hogy itt is több olyan kommentet olvastam már, amelyben valaki azt firtatta, hogy járt már magasabb csajjal vagy volt alacsonyabb pasija és nem emiatt szakítottak. Elsősorban csajok válaszára vagyok kíváncsi! Egy nemet/életkort is írjatok!



2018. máj. 21. 19:17
1 2
 1/12 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%
Keresgélj a 155-165 cm-es lányok között. Ne 170 felett. Sokkal több sikerélményed lesz.
2018. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz nyugodtan! Itt úgyse fogja tudni megmondani senki, hogy van-e esélyed. Ez ott és akkor derül ki!
2018. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A magasságát leszámítva simán lehet esélyed nála.
2018. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

190 vagyok, vekony, helyes arcu.


Soha sem lesz ilyen nom

2018. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4: Mire alapozod ezt a kijelentést? Akkor én mit mondjak...?
2018. máj. 22. 12:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugy hivjak tapasztalat
2018. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Haha. Nekem ilyen "tipusú" a baràtnöm. Olyan nincs hogy nem látszik felszínesnek! Mert szinte mind az! Èn is úgy fogtam meg hogy sportos vagyok és magas! Ideköltözött 2 hét után a lakásomba. Tetszik neki a kocsim ami 20 milliós... én furikáztatok a majdnem minimálbéres kis munkájába meg haza. Gyakran eszünk étteremben mert főzni nem akar. Annyi előnye van hogy csinosan feltud öltözni ha megyünk valahova és dughatom kedvemre minden nap.


Megéri?

2018. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7: Ez költői kérdés volt?

Mondjuk nem tudom, hogy kapcsolódik ez a kis ömlengés az én problémámhoz, de a te kommentedet is azért köszi.

2018. máj. 22. 16:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Tök átlagos nő (lásd a tévéfelvételről készült képet), max. a beállított fotókon néz ki modellnek.


De ha úgy kezdesz egy kérdést, hogy "van-e esélyem nála...", akkor automatikusan nincsen. :P

2018. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy szám az a nő
2018. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!