Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkoznak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak az ilyen nők, hogy nem találnak maguknak párt társkeresőn?

Figyelt kérdés

Azokra értem, akik titkolják, hogy gyerekük van, majd egyszer csak előhozakodnak vele, miközben tudják, hogy a pasi nem akar gyereket vagy másnak a gyerekét.


Vagy akik szó szerint pótapát keresnek társkeresőn, és teljes mértékben elvárják, hogy a leendő párjuk úgy kezelje a gyereküket, mintha sajátja lenne.


Nem látják, hogy ez a gyerekkel való nyomulás vagy aljas titkolózás mennyire visszataszító?

Ismerősöm talált magának könnyen párt, van 2 gyereke, de le is szögezte a profiljában, hogy nem pótapát keres, és nem akarja, hogy más nevelje a gyerekeit.



2018. máj. 23. 07:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Azért elég könnyen ráhúzzák ezekre a nőkre h pótpapát keresnek, csak kell egy kis rosszindulat. Lehet h csak félnek.


Tudod egy nő a gyerekén kívül még önmagából is áll...Nem azt mondom h titkolni kell a 10. randiig, vagy h titkolni kell egyáltalán (miért titkolná el ezt egy normális nő), de mondjuk társkeren ne is az legyen az első mondata magáról. Ha nekem lenne egy gyerekem sztem én szépen belefogalmaznám a szövegbe, de úgy h látszódjon h tök normálisan kezelem ezt a dolgot, ami se nem pozitívum, se nem negatívum, inkább csak egy tény.


Unokatesóm kisfiával van sok közös képem (ő is egyedül neveli a gyereket), sokat voltam/ vagyok velük. A múltkor egy ilyen képet tettem ki facebookra, durván 5 kissé távolabbi férfiismerősöm kérdezte meg hogy ez az én kisfiam, illetve hogy van-e kedvem elmenni velük meginni egy kv-t (persze ők már a gyerekes fotó előtt is elhívtak, de csak bepróbálkoztak újra)...nem feltétlenül hátrány ha látják egy nőn h szereti a kicsiket és olyan anyatípus.

2018. máj. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Még mindig előző vagyok, azt kihagytam h kérdező abban igazad lehet h vannak ilyen nők. A nőktől sok minden kitellik sajnos...
2018. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon nehéz téma.

A szerelem/vágy/valaki mellé tartozás érzése/magány fura dolgokra képes.


Simán előcsalogatja a nőből azt a cselekedetet, hogy nem mondja el azonnal a férfinak, hogy van egy gyereke.. mivel reménykedik, hogy az addig eltöltött boldog percek megváltoztatják a férfi véleményét a témát illetően.


"Pótapa".. biztos vannak ilyenek is, azonban kérdezem én.. ha kapcsolatot kezdel egy gyermekes nővel, hogyan kezelnéd azt a gyermeket, ha nem úgy, mintha a sajátod volna? :)


Vagy talán mivel nem a te gyermeked, akkor az a gyerek ne egyen a te pénzedből vett dolgokból?

Esetleg őt nem viszed sehova, csak az anyukát?



Nálam nagyon úgy működik ez, hogy amennyiben már gyermekes nővel kezdek, akkor elfogadom azt is, hogy akarva-akaratlanul lett egy nevelt gyermekem.

Akivel számolnom kell.


Amúgy meg ha ennyire rossz másnak a gyermeke, akkor mikor kiderül közölni kell, hogy bocsánat de így mégsem érdekel a dolog.

Nem több, mint 2 perc.


Inkább azt olvasom ki a soraidból, hogy nagyon akarnál egy nőt, csak gyermeket nem..

S a csalódottság.. hogy lenne ideális nő, csak van gyermeke.

2018. máj. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Egyszerűen rosszul taktikáznak. Gondolom kaptak már elég visszautasítást a gyerek miatt, és azt reméli, ha megkedveli a férfi, akkor már nem számít.

Az meg tök jól hangzik, hogy nem pótapát keres. Ez addig működik, amíg csak szabadidőpartnerek. De onnantól, hogy összeköltöznek, igenis pótapa lesz a gyerek szemében és kénytelen vele foglalkozni. Akárhogy veri anyuka a mellét, hogy az ő gyerekét csak ne nevelje senki. Innentől ez inkább negatívum.

2018. máj. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
Ez nagyon függ attól, hogy mennyire érett érzelmileg a srác. Vannak bizonyos korosztályok, amelyekben a férfiak nagy része másképp kezeli ezt és persze másra is van szüksége egy nőtől, nem csak az olcsó szexpartnerre.
2018. máj. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem mondják el persze.. saját felelőtlenségüket leplezik.Nem azért van ma olyan sok egyedülálló nő gyerekkel mert a férfiak ennyire megváltoztak,hanem azért mert meggondolatlanul szülnek egyből ha már kicsit éppen szerelmesek.
2018. máj. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

6: Rengeteg nő marad egyedül 10+ év kapcsolat után, ovis korú gyerekkel. Ők vannak legtöbben. Utánuk azok, akik 10+ év után iskolás gyerekkel maradnak egyedül. És a legkevesebb azoknak a száma, akik tizen-huszonévesen estek teherbe és apuci lelépett a gólyahírre.

És de: rengeteget változtak a férfiak. Ma a többség nem akar se házasodni, se gyereket, és szemrebbenés nélkül cseréli le a 40 éves feleségét az első 20 éves puncira.

De erről is természetesen a nők tehetnek, mert mernek 40 évesen 30-nak kinézni...

2018. máj. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

"nem pótapát keres, és nem akarja, hogy más nevelje a gyerekeit."


Ettől mondjuk én nagy ívben menekülnék, összeköltözés után ebből lesz a "Jencikének mindent szabad, te meg nem szólhatsz rá, mert nem a te gyereked".

2018. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Magam nevében tudok nyilatkozni, majdnem 3 évig neveltem egyedül a gyerekem. (Volt ezalatt kapcsolat, de nem költöztem senkivel össze.)

Társkeresőn sose jutott eszembe letagadni a gyereket, be is volt jelölve + ki is volt írva pluszban.

Ennek ellenére akadt pár balfa$z, aki nem olvasta el, csak a képeim nézte, azt ő volt felháborodva...

Nem pótapát kerestem én se, ezt azért csak jobban tudom, mint akik nincsenek ebben a helyzetben, de találgatnak.

És ahogy valaki írta, én is pl 10 év után lettem egyedülálló, óvodás gyerekkel.

Nem volt egyszerű, de egy idő után nem éreztem azt, hogy én kevesebbet érek, mint más nő...

Azóta mondjuk kapcsolatban élek, és most várom a 3. (párommal 2.közös) gyereket.

2018. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Jaj már, ez nem visszataszító, csak az, ha megdgsz egy nőt, és lelépsz, mert közben kiderül, egy gerinctelen, gusztustalan liba.

Az, ha a nő átbsz, lehúz, az teljesen természetes, és ennyit meg kell adj a nagyságos hercegnőknek.

2018. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!