Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak a férfiak felhábo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a férfiak felháborodva, ha egy nő jóképű, magas és intelligens párt szeretne magának?

Figyelt kérdés
Szerintem a férfiak sem a csúnyácska, nagyon alacsony és butuska nők társaságát keresik.. :/
2018. máj. 16. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Maximum azok a férfiak vannak felháborodva, akiket ezek miatt a férfiak miatt kosaraznak ki. Az ugyanilyen nők pont ugyanúgy felháborodnak, amikor egy általuk kiszemelt pasi egy vékony és modell csajt választ.
2018. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyunk felháborodva.
2018. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nyílván azért mert ők nem olyanok és így senkinek nem kellenek. Míg egy nem épp szép vagy kissé kövérkés nő, egy idő után csak talál egy partnert addig egy hasonló kategóriájú férfi élete végéig keresheti a nagy semmit.
2018. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes logika ez.


Ez csúnya dolog, de mikor fordítva van, az "jogos felháborodás, undorító elnyomó férfiak szexizmusa miatt"

2018. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És a nők tesznek is az ilyen pár megtalálásáért? Vagy csak a férfiak?
2018. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Emiatt a gyerekek vannak felháborodva, főleg a gyakori kérdéses szűzfiúkák.
2018. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Irigység és frusztráltság miatt.

Valahol megértem az elkeseredettségüket, de ezzel a hozzáállással csak rontanak a helyzetükön.

A kevésbé jóképű, magas, intelligens férfi is találhat társat, de nyilván neki egyéb területeken kell jobban domborítania, illetve a lehetőségeivel tisztában lennie. A hiszti viszont taszító tulajdonság, ezzel azok a lányok előtt is elvágja magát, akik egyébként nyitottak lennének.

2018. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Valószínűleg a nő se nem magas, se nem jóképű, se nem intelligens.
2018. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én pont lexarom, hogy mit/kit akarnak a nők, csak engem hagyjanak békén. Egyébként mindegyik egyformán unalmas. :D F
2018. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!