Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek kéne komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek kéne komoly kapcsolatra olyan nő, aki heti 5x edz és "egészségesen" étkezik?

Figyelt kérdés

Az egészséges alatt azt kell érteni, hogy nem hajlandó fehér kenyeret ennim nem hajlandó sima olajat használni még egy szerencsétlen palacsintához sem, nem lehet csak úgy elmenni a kisboltba és hozni egy péksütit neki, amit elvihet a munkahelyére, nem lehet rávenni, hogy hagyományos, vidékies, magyaros ételeket készítsen vagy egyen, maximum nagyon ritkán, viszont az édesítőszert simán rászórja az eperre, tejszínhabbal issza a kávét, fehérjeport fogyaszt, mesterséges vitaminokkal tömi magát, és ha a kenyér teljes kiőrlésű, akkor persze megeszi. Ezekhez az egészségesnek vélt elveihez ragaszkodik, és nem is igazán lehet vele tárgyalni. Néha hajlandó kilengésekre, pl. pizzázás vagy egy kis süti vagy csoki, de a mindennapokban szó sem lehet ilyesmiről és rátok is olyat főz, amit ő eszik.

Az alakja tökéletes, és ezt ki is használja tapadós ruhákkal, és láthatóan jobb nőnek hiszi magát a narancsbőrös, de nála sokkal boldogabb arcú lányoknál.


Kolléganőmről van szó.


2018. máj. 23. 20:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
Uramisten. Ennyi megkeseredettséget a soraidban... :D :D :D Hacsak nem kamu a kérdés.
2018. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? Szerinted nem létezik ilyen? :D Én sajnos úgy látom, hogy gombamód szaporodnak ezek a nők.
2018. máj. 23. 20:36
 3/33 anonim ***** válasza:
69%

Valószínűleg én nem bírnék így meglenni mellette. Vagy szerintem ez túl van reagálva. Na meg nem biztos egyébként, hogy pont ettől van vékony alakja, volt barátnőm pl simán betolt egybe egy nagy milkát, vagy egy vödrös joghurtot, és nem hízott, mert szerencsés a genetikája.

Egészségesnek sem nevezném amúgy ezt, csak szedi a bogyókat, meg az azspartámos csoda édesítős cuccokat.

2018. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Pont így gondolom, szerintem undorító és rákkeltő dolgokat zabál össze, és mégis jobbnak képzeli magát.
2018. máj. 23. 20:39
 5/33 anonim ***** válasza:
93%

És neked őszintén, mi közöd az ő életéhez? Úgy éli az életét, ahogy ő akarja.

A hozzá hasonló fitneszes pasik biztos vevők az ilyen életformára. Az, hogy te nem tudsz lépést tartani vele, az csak téged frusztrál, mert biztos bejön neked a nő, de ő rád se hederít.


Vagy éppenséggel te egy irigy csaj vagy?

Hagyj élje már mindenki úgy az életét, ahogy akarja. Nem kell, hogy más beleszóljon. Úgysincs közöd hozzá.

Véleményed lehet, de ő annyira lesz..rja ezt, hogy csak na.

2018. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
47%
Nekem semmire sem kéne, nem csak kapcsolatra. Taszítanak az ilyen "én jobb vagyok másoknál" típusú libák.
2018. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ez alapján választok párt. Nem lenne szempont. Viszont, ha valami nagyon kreténséget művel, akkor az negatív lenne.
2018. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
63%
Én!!! Én!!! itt!!! igen én az utolsó sorban!!! igen srác vagyok igen én ide kérem!!! kérem szépen!
2018. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Szerintem minden vélemény érdekli, mert azért kezdett bele ebbe az egészbe, mert képtelen elfogadni magát, görcsösen gyűlöli a testét, és másoktól várja, hogy nézzenek fel rá, csak mert kerek lett a segge és formás a combja.
2018. máj. 23. 20:41
 10/33 anonim ***** válasza:
52%
"Én sajnos úgy látom, hogy gombamód szaporodnak ezek a nők." Hát ez borzasztó, megérett a világ a pusztulásra, egyszerűen horror mit meg nem engednek maguknak ezek a nők, nem akarnak elhízni. D: Jóój.
2018. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!