Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működhet barátság férfi és nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet barátság férfi és nő között? 30N,44F.

Figyelt kérdés
Szóval nem kamaszok már. Kinek milyen tapasztalatai vannak a témában?
2018. máj. 23. 22:25
 1/10 A kérdező kommentje:
A férfi házas, a nő szingli.
2018. máj. 23. 22:26
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
A hallgatólagos összekacsintással kölcsönös barátságnak hazudott egyoldalú vonzalomra gondolsz? Természetesen működhet.
2018. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Barátság? A te olvasatodban mit jelent a barátság? Milyen közös programokat takar?
2018. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a tapasztalat, hogy ez pont az a taktika, amit a farkas csinált a kismalacnál.

"Kismalac, olyan hideg van, csak az egyik mellső lábam engedd be a házba!" És mire malacka észbe kap, a farkas fel is falta....

Malacka! A barátok bártan hívják egymást akkor is, ha ott a házastárs. Elmennek közösen bulizni, átjárnák egymáshoz, ismerik egymás rokonait. Nem ölelgetik és puszilgatják egymást...

Úgyhogy ha pár hét barátkozás után se ismered a feleségét, nem ittál a konyhaasztaluknál kávét együtt hármasban, és nem keres téged telefonon, ha az asszonya a közelben van, akkor nem barátkozni akar.

De addigra úgyis belezúgsz annyira, hogy alig várod, hogy valami félreeső helyen megdugjon a kocsiban.

2018. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vonzódnak egymáshoz, akkor igen.

40 N vagyok és 47F.

Gondolatban már letéptük egymásról a ruhát. Szerinted lehet ebből barátság valaha is? Szeretnénk baráti vonalon folytatni, mert nem akarjuk egymást elveszíteni (házasok vagyunk, csak nem egymással), de gyakorlatilag mióta megbeszéltük, hogy nem fekszünk le egymással, csak a hallgatás maradt. Nem tudjuk barátként folytatni. Csak bámulom a zöld karikát a neve mellett egész nap és nem tudok dolgozni:(

2018. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De fordítva is lehet, hogy ő van beléd zúgva... Vagy kölcsönös is lehet.

A lényeg, hogy barátság leginkább csak akkor lehetséges, ha már nagyon régen ismeritek egymást, és a vonzalom szikrája is kizárt mindkettőtök részéről.

2018. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5

Ó, hogy ez a kūrva zöld karika bámulás de kūrva ismerős.... :(((

Barátság, mi?? Ne röhögtessük egymást...

2018. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Működhet bár jellemzően az egyik fél mindig többet érez.
2018. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, ne haragudjatok, de ha a férjem hazaállítana, hogy hirtelen barátkozni szeretne az újonnan megismert XY-nal, én úgy vágnám ki, mint a macskát szokták.

A barátság nem 2 nap, vagy 2 hét eredménye, és pláne nem a hátam mögött kialakuló dolog.

2018. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9-essel egyetértek.:D

Azt nem tudom, hogy a ti esetetekben mennyire működhet, de attól, hogy már előre, felületes ismeretség után eldöntitek, hogy csakis barátok lesztek mindig, még rohadtul nem biztos, hogy ez meg is valósul. Nekem az általános tapasztalatom az, hogy nagyjából 1 esetben működik a 10-ből (de lehet, hogy inkább 20-ból), nagyon gyakori, hogy a női fél elkezd jobban kötődni érzelmileg a férfihoz a kelleténél, és még jellemzőbb, hogy a csávó agyát borítja el a tesztoszteron.

Nekem eddigi életem során konkrétan egyetlen sráccal sikerült őszinte barátságot ápolnom, tehát olyat, ahol tényleg biztos lehettem abban, hogy szexuális és/vagy romantikus értelemben hidegen hagyom, és én sem vonzódtam hozzá egyáltalán, mégis rendszeresen voltak valóban mély beszélgetéseink.

2018. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!