Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet normális értékrendde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovacspeti89 kérdése:

Hol lehet normális értékrenddel rendelkező lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 31 évesen még mindig nem sikerült megtalálnom az igazit és úgy érzem egyre kevesebb az esélye annak, hogy megtalálom azt a lányt akivel lehet komolyabban tervezni.


A mai 25+ -os korosztályt elnézve eléggé kiábrándultam. Megértem, hogy egy pénz orientált világban élünk, de ennyire? Facebookon különböző posztokban sírnak a lányok, hogy minden pasi szemét és csak alkalmit keres, mind ezt úgy, hogy finoman mondva is "ku...s" képeket töltenek fel magukról, ahol vagy a popójuk a lényeg vagy a mellük. A szüleik hol vannak ilyenkor? Az online társkeresés jó opciónak tűnt számomra, hiszen kicsit félénk típus vagyok, viszont itt is azt tapasztaltam, hogy csak az a lényeg milyen autóm van és mennyit keresek (10-ből 9 alkalommal egy óra beszélgetés után már ez volt a kérdés, a maradék 1 lányról kiderült, hogy 28 évesen a szülei tartják el). Gondoltam megpróbálom a hagyományos ismerkedési formát is, de az utcán sétálva is ha netán megnézem egy lány arcát már látom azt a bizonyos flegma tekintett. Gondoltam kicsit utána járok ennek és szeretném ha hasonló "flegma" beállítottságú lány is válaszolna, hogy miért is van ez.



2018. máj. 24. 11:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát biztosan nem ezen az oldalon :D
2018. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 iamaveryniceguy ***** válasza:
82%

Azért nem találod a "normális értékrenddel rendelkező lányokat" (számodra normális, hisz ez is mindenkinek más), mert csak olyanokra figyelsz fel, akik nem teljesítik ezt.


Miért olyanokat nézegetsz, akik krvás képeket raknak fel magukról, ha neked ez nem fér bele?

Ezer meg ezer NŐ (25+-os nőt nem nevezünk lánynak bakker) van, akik nem ilyenek. Őket vedd észre és náluk próbálkozz.

2018. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem a való életbe kint. A társkereső csak egónövelés a lányoknak. Nagyrésze meg várja a herceget fehér lovon, de ha egy normális hétköznapi pasi ír neki, mint jó magam, le se *arják. Ha keményebb vagy, akkor meg bunkónak talál.


Aztán sír-rí a szája, hogy nincs egy normális pasi se.. :/ Ez van, majd rájön egyszer.

30f

2018. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%

Egy Tesco parkoloban nagyobb esellyel talalsz, mint a neten.


Nagyon sok lany bekepzelt es flegma lett. Nem tudom mi lesz a magyar nokkel, de biztos semmi jo nem varhato. En kulfoldi lanyokkal ismerkedem mostanaban es annyira mas, eg es fold a kulonbseg egy kulfoldi es egy magyar no kozt.

Mar furcsa, hogy ennyire jobbak, szellemben es ertekben.

Egy magyar notol csak azt kapod, hogy “ahj nem tudok mindenkinek valaszolni a tarskereson mert sokan krnak”, vagy “nincs egy normalis pasi sem”, vagy “elegem van a bunko ferfiakbol” csak nem veszi eszre, hogy o maga is egy bunko flegma no.

Kulfoldiekkel sokkal jobb az ismerkedes. Zavarban erzem magam, mert teljesen mashogy allnak hozzam. Van bennuk tisztelet, alazat es elfogadas. A magyar nokben nincs egyiksem.

2018. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Aldi, pénztártól jobbra, második sor végén az alsó polcon találsz még párat, ha szét nem kapkodták már őket.
2018. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építőjellegű kritikákat :) vannak nagyon szellemesek úgy is készülök délután az aldiba megnézem :)


Úgy látom azért van olyan is aki érti a kérdésemet és egyet is ért velem. Én is ezt a nagyképűséget nem értem. Örülnék neki ha egy ilyen lány is írna, hogy ez nála miből fakad.


Sajnos azt aki 25+ évesen így viselkedik nem tudom nőnek tekintetni az a kategória nálam máshol kezdődik, nem a különböző snapchat filterekkel :)

2018. máj. 24. 11:30
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem teszek fel magamról ilyen képeket, még nem vagyok 25+-os és nem sokára önellátó leszek.Ha úgy gondolod,tennél egy próbát,akkor rajta,de akkor sincs harag a részemről,ha nem írsz.
2018. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%

Nem mondasz újat.Nálam is kínlódás a párkeresés.

Engem is leptek már meg.

Amelyik lány olyan képet rak fel vagy fb-ra vagy párkeresőre, hiába néz ki jól, fejben nem érte utol a valódi korát.

Nagyrészt a médiának köszönhető mindez.

Viszont ne legyél félénk.Nem gáz, ha introvertált vagy.Ez csak személyiségtípus, csk ne legyél erősen az.

Az introkból kevesebb van.

De ha megtetszik valaki, akár a nyílt terepen, ha szimpi vagy neki, ne félj odalépni hozzá, kezdeményezz.

Merd randira hívni.Van akinek nincs vér a pucájában hozzá.Ennek híján nemhogy barátnő és párkapcsolat, de semmilyen kapcsolat sem lesz.Vedd észre azokat a lányokat is, akik kicsit szolidabbak (köztük is vannak csinosak szép számmal, akik szintén kevésbé szerencsések a társkereséssel és nem vagy kevésbé felszínesek, belőlük van kevesebb).Akkor nagyobb az esély, hogy megfelelővel sodorjon össze az élet.

Persze, mázli is kell hozzá.Attól, hogy 28 éves és lépett le otthonról, még ne ítélj.Nem tudhatod, mi az oka.Mai árak mellett... Meg nincs mindenkinek bőkezű háttere.

31F

2018. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

Én például normális értékrenddel rendelkező nőnek gondolom magam... :)

De szintén lehetetlen küldetésnek tartom, hogy ráleljek egy megfelelő partnerre.

A társkeresőt én is próbáltam, de kiábrándító, ami ott folyik...

Azért nem adom fel, bízom benne, hogy azért csak sikerül találni egy normális férfit... :)

2018. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

11:31-es vagyok


Meg sokakkal az a baj, hogy irreálisok az elvárások.

Könnyebb lenne a lányoknak is, ha nem ideált hajszolnának, hanem magának keresne társat.

31F

2018. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!