Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság már nincsenek normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már nincsenek normális értékrenddel rendelkező emberek? Csak úgy kérdezem.

Figyelt kérdés

Amit itt olvasok sokszor,attól néha a hányinger kerülget,hogy komolyan ilyenek az emberek.Megcsalják egymást,össze-vissza kefélnek,stb.Ráadásul ez 26 év alattiaknál teljesen normálisnak számít.Mi történt a világgal,amitől ilyenek lettek az emberek.Lehet,hogy én vagyok a maradi,de én ilyen egy éjszakás kalandokra nem is vágyom és szerintem az a normális,hogy ha az ember szerelemből fekszik le valakivel.Az meg a másik,hogy nekem nem kellene olyan lány,aki ilyen könnyűvérű,ami az idősebb korosztályok szerint teljesen érthető,csak a fiatalok háborodnak fel az ilyen gondolkodáson.

Manapság,miért az ilyen futó kapcsolatok számítanak normálisnak?Vannak egyáltalán még hozzám hasonló értékrenddel rendelkező emberek,vagy érdemes feladni?



2013. máj. 5. 16:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
56%
Pontosan ugyanez a kérdés fogalmazódott meg bennem pár perce. Totál gátlásos lettem, mióta ide járok időt tölteni.
2013. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
53%
Óóóó hát te egy gyöngyszem vagy!
2013. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
48%
Nem, természetesen teljesen egyedül gondolkodsz így, ezen a kerek, nagy világon. Mégis milyen választ vársz? Mindenki úgy éli az életét, ahogyan neki jó. Mit kell másokkal foglalkozni, de tényleg? Ha neked ettől forog a gyomrod, akkor ne vegyél róla tudomást. Problem solved.
2013. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Teljesen érthető 1.

Komolyan néha,amiket itt olvasok,azoktól úgy érzem magam,mintha a Marsról jöttem volna.Feje tetejére állt a világ.

2013. máj. 5. 16:44
 5/32 anonim ***** válasza:
58%
Otthon van minden kutya elásva. A neveltetésen, a mintán alapszik minden. Ha szarnak a gyerekre, ez az eredménye. Urban legend, hogy azzal magyarázzák ilyenkor a fiúk és lányok, hogy keresik a boldogságot. A szart. Magukat keresik az ilyen kalandokban. Okádnom kell ettől a lépmutatástól, ami manapság van. Rakás értelmi fogyatékos tiniribancból meg hímringyóból lesz a jövő generációja? Miféle Föld lesz ez?
2013. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
55%

Most ezzel mit foglalkozol ennyit??? Nem ilyen életet akarsz élni hanem angyal életet ami után a mennybe jutsz.

Ugysem így fogsz élni ahogy leírtad.

De ha ettől te nehezebben találsz majd valakit akkor nehezebben fogsz ennyi. Nem kell ezzel foglalkozni felesleges.

2013. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
#3:attól még,hogy nem veszek tudomást róla,attól még a probléma létezik.Felőlem teljesen mindegy ki hogy éli az életét,pont leszarom.De ne botlanék bele ilyen lányokba,mert csak az időmet rabolják és jó lenne végre egy normálisat is kifogni.
2013. máj. 5. 16:46
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
(A másik rész pedig az itteni "keménymag", foley-val, meg a pár biszex boszival az élen, akik azt képzelik magukról, hogy bárkit leolthatnak és odatrollkodhatnak a kérdéseikhez, csak mert a toplistán elöl szerepelnek...)
2013. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
62%
Nem is értem miért kell idekeverni Foleyt és a többieket! Foley egy igazán rendes gyerek, jó lenne ha nem csesztetnéd folyton!
2013. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem csak ma, de korábban sem volt célja egy 17-22-23 évesnek az hogy rögtön a nagy Őt találja meg. Ilyenkor az ember még élvezi az élet hedonista örömeit, ebben semmi megvetendő nincs amíg másnak nem okozunk vele fájdalmat.

Ez a "sok a megcsalás" tendencia azért van mert a társadalmi nyomás miatt már 14+ éves kortól "párok" szeretnének lenni, de természetesen alkalmatlanok egy hosszú távú kapcsolatra.

2013. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!