Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt hogy lehet megtudni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hogy lehet megtudni, ha egy csávó nagyon gázos, mielőtt komolyabbra fordulna?

Figyelt kérdés

Mondjuk beszélsz vele egyszer, meg Facebookon és normálisnak, jófejnek tűnik, meg jól néz ki.


Àltalában jók a megérzéseim és gázosnak tűnik, de az a baj, hogy túl jól néz ki, ahhoz, hogy ne találkozzam vele.

Biztos, hogy valami van, amit titkol, szerintem a mama kisfia.

Hogyan deríthetném ki?

Elmebetegnek nem tűnik, hogy zaklasson, ha elutasítom, vagy ilyenek. Szóval veszteni valóm nincs. Viszont nem hagy nyugod i az a megérzés, hogy valami van és ez 1000 %.


2018. máj. 24. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Csak nem a EZO TV-ből Mindentlatohudekiralyde a lottoszamokatnemtudom Mariahoz van szerencsem?? :OOO


khmm..”tul jol nez ki, hogy ne talalkozz vele”. Hmm...szoval nagyon erdekel a benso ahogy latom.


Hmm.....ha nornalis, ha nem, ha elmebeteg pszichopata ha nem, orulj, ha egy ilyen pasi felfog veled. Mert az irasodbalapjan az IQ es EQ szinted a Szabolcs megyei roma telepek orkjait sem uti meg.

2018. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Vagy nőcsábász vagy flörtölős alkat. Sajnos sehogy, ez az idő folyamán derül ki.
2018. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Kérdésed alapján eszméletlen nagy proli vagy, inkább a csávónak kéne éreznie, hogy valami gázos, nem neked.
2018. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Főzzél neki káposztát babbal, vagy sima babot vagy karfiol vagy száraz borsót. Kint egyetek a teraszon, a széke mögé helyezz egy fáklyát.

Ha azt veszed észre , hogy egyszer egyszer hatalmasra nő a láng mintha egy sárkény lehelt volna rá és közben fura mormogó hangokat hallasz...akkor nagyon gázos a srác.

2018. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Érdekel a benső, túl kedves, meg az elején nyomult, de nem nagyon. Amikor találkoztam vele, kifejezetten értelmesnek tűnt.

Nem tudom.


Azt, hogyennyi az IQ-m meg ne ebből szűrd le. Sajnos tényleg jók a megérzéseim, de erre utólag jön rá az ember.

És igen, fiatal vagyok, túl sok pasim nem volt.

2018. máj. 24. 18:32
 6/15 anonim ***** válasza:
Akinek annyira jók a megérzései, az nem szorul tanácsra.
2018. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem a megérzéseim mindig be szoktak igazolódni. Akinél már az elején sunyiságot sejtek, nemis folytatom.
2018. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%

“túl jól néz ki, ahhoz, hogy ne találkozzam vele.”


Nők...

2018. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Biztos, hogy valami van, amit titkol, szerintem a mama kisfia.

Hogyan deríthetném ki?"


Mondjuk úgy, hogy próbálod megismerni, milyen, kérdezni önmagáról, bizonyos témákról?

2018. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Egyébként nem értem, nyilván nem fogok összejönni olyannal, aki nem jön be, sőt egyenesen taszít. Nyilván vonzódsz valakihez, azért akarsz többet.

Nem csak ez számít.

2018. máj. 24. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!