Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a gázos férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a gázos férfiak kezdenek ki velem?

Figyelt kérdés

Hétköznapi, igényes, önmagára adó fiatal csaj vagyok, aki rendesn életet él: dolgozik, intézi a dolgait, stb.stb.

És még normális családi (anyagi) háttérrel is dicsekedhetnék... Még sem vagyok sem sznob, sem lenézö, inkább önbizalomhiányosnak mondanám magam.

De nagyon sok férfinak tetszem, és a legtöbb csajszi ismerösöm is a szépségemet dicséri.

Tehát nem vagyok bányarém- elvileg :D


DE és itt jön a "de"

Komolyan csak a gázos, csúnyácska, vagy éppen apámmal egyidös (50+) férfiak udvarolnak és flörtölnek velem.

Némelyik anngira gátlástalanul tenné, hogy az már felhåborító, s a legtöbb nem érti a "nem"-szót.


Persze van körülöttem "álmaim férfija" tipusu pasi is, de persze az illetö már foglalt.

De saját elmondása szerint szép vagyok és idézem "ubh dejoo csaj!"


Komolyan mégis mibaj velem, hogy évröl évre a gázabbnál gázabb pasik alarnak megkörnyékezni, ha jóképü férfiak pedig félnek lépni irányomba?

24L


2018. ápr. 2. 12:53
1 2 3 4
 1/31 Noren1989 ***** válasza:
42%

Segítek: "ubh dejoo csaj!" = demegb0sználak, 1x.


Véleményem szerint lehet benned valami, ami alapvetően nem fogja meg az "álompasidat".

2018. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Szokták mondani hogy "hasonló - hasonlót vonz"

De na...nem tartom magam sem butának sem pedig igénytelen alkoholistának, hogy ilyen férfiakat vonzzak magam mellé :D

Mert a sztorim elején említett "udvarlóim" viszont ilyenek :D


Amelyik férfi meg tetszik nekem, vagy ámulok a sármján, az hiába szingli...kezdeményezni sem mer.

Persze, kissé határozott és erös a személyiségem, s lehet hogy ez riasztja el a rendes pasikat.

De a gázos, rámenöseket meg miérg nem taszítom akkor? :))


Valaki fejtse meg ezt :)))

2018. ápr. 2. 12:57
 3/31 A kérdező kommentje:

#1

Rendben elírtam néhány helyen, elnézèst érte.

2018. ápr. 2. 12:59
 4/31 anonim ***** válasza:
7%

Lehet megfogja az álompasiját is, csak az lehet nem rendelkezik olyan jó anyagi helyzettel. Gondolja ez a csaj jól is néz ki, nem is egy szegény csaj, vagyis mindene megvan, biztos nem adja lentebb. Csakis olyan pasit választ magának, aki szintén jól néz ki, és pénze/pénzük is van azért.

Egy jól szituált, de átlagosabb srác, akinek van némi önbecsülése és rálátása a dolgokra lehet azért nem kezd ki veled mert azt gondolja, hogy miért pont engem választana, mikor megkaphat bárkit.

Legalábbis én így gondolkodom a hozzád hasonló csajokkal kapcsolatban, nem is szoktam kezdeményezni egynél sem.

2018. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
42%

mittomén mi lehet..


nem hiszem, hogy nincs egy szál normális


főleg ha jól is nézel ki..

2018. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Utolso!!!

Nagyon köszönöm, ez meglepett.

Bevallom erre még sosem gondoltam! 😮


De nem milliomos családból származom, s nem is élek villában:))

Nem apuciék pénzelnek, önellátó vagyok, az egyetlen nagy értékem jelenleg egy saját 10éves autó :D

Az sem nagy szám. :)


Nem hiszem hogy ettöl egy pasinak meg kellene ijednie

2018. ápr. 2. 13:06
 7/31 A kérdező kommentje:

Bocsi

13:00-nak ment

2018. ápr. 2. 13:06
 8/31 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit idősebb vagyok nálad,és régebben èn is sokat agyaltam ezen.Arra jutottam,hogy az igénytelenebb pasiknak bárki jó,aki szóba áll velük,pláne,ha jól is néz ki a csaj.Azt hiszik,utolsó esélyként muszáj bepróbálkozniuk,hátha nekik is jut valami,valaki.Aki meg rendes,normális,a külseje is elfogadható,az már elkötelezte magát.Nekem vannak olyan barátnőim,akik dekoratívak és okosak,önállóak,még sincs szerencséjük.Nálam meg az van,hogy mikor végre megfog valaki,és már elhiszem,hogy boldog lehetek vele,jön a hideg zuhany.Pedig adok magamra én is,eltartom magam,van egzisztenciám,aztán mégis baromi nehéz.Kitehetem én a lelkem,sokszor ez is kevés.Szóval nem vagy egyedül!
2018. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
45%
"jóképü férfiak pedig félnek lépni irányomba?" baxnak lépni irányodba. Ketten élünk egy lakatlan szigeten nem vagyok sem fiatal, sem matyóhímzés. Kit választanál? 4-en élünk egy lakatlan szigeten. Én, te, egy bak kecske, egy nőstény kecske. Kit választanál, ha nekem a nőstény kecske kellene?
2018. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
Kizárt dolog, hogy jó csaj legyél, ha mindig csak rondák kezdeményeznek nálad. Hidd el, ha tényleg jól néznél ki, az ilyenek nagyon ritkán mernének egyáltalán hozzádszólni is, és többnyire jó pasik hívnának randizni.
2018. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!