Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek életetek szerelmével, ha cserébe le kellene mondani a szexről?

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 09:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Úgy állok hozzá, hogy sok Nagy Ő lehet,balakiből akkor lesz tényleg az, ha stimmelnek a dolgok és teszünk a kapcsolatunkért. Nem lenne az életem szerelme, akivel a kaocsolat egyik legfontosabb pillére hiányozna. Ha ez nincs, akkor szerelemről sem beszélhetünk, legfeljebb barátságról, vagy arról, hogy vonzódok a testéhez. Ez nem elég egy kapcsolathoz.
2018. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg ez mitől lenne több mint egy barátság? (mondjuk egy nagyon mély barátság ahol mondjuk a 2 fél simán összebújik filmközben, vagy alszanak egy ágyban szex nélkül)
2018. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem
2018. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
Eleve nem lehet életem szerelme, akivel nincs szex.
2018. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
39%

Az egész kérdés egy paradoxon. Hogy lehet valaki életem szerelme, ha még össze sem jöttem vele? Miért kellene lemondanom a szexről, ha megtaláltam életem szerelmét? Ennek semmi értelme.

Ha MÁR életem szerelme, és egyszercsak valamilyen baleset vagy bármi miatt nem lehetne többé szex, akkor vele maradnék.

2018. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért olyan nehéz elképzelni, hogy szerelembe estek valakivel, akivel még nem feküdtetek le. És aki volt már szerelmes, az pontosan tudja, hogy egy ilyen érzés nem múlik el attól, ha a nő kijelenti, hogy szerinte a szex a szaporodásra való (az pedig még egy ideig nincs kilátásban).
2018. máj. 26. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!