Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 35 éves férfiként a Badoo-profilomat főleg 40-es nők nézik meg?

Figyelt kérdés

Fent vagyok a Badoo-n, és belépéskor mindig megnézem, kik tekintették meg a profilomat: és mindig meglepetten konstatálom, hogy egy csomó negyvenen túli nő akadt rám. Korombéli csak alig-alig, tizen-, huszonéves lányok pedig szinte soha.


Ez azért eléggé ellentmond annak, ami a valóságban van: a fiatal lányok elég nagy része van harmincas, negyvenes férfiakkal(láthatja, aki sokat jár-kel az utcán), a 4. X-en túl lévő nőkről meg azt gondolná az ember, hogy 50 feletti pasik jöhetnek náluk szóba(a szokásos "szeretnék rá felnézni" szöveg). Nem gondoltam, hogy a negyvenes korosztály ennyire nézelődik "lefelé" is, mármint a potenciális partner életkorát tekintve...


Szerintetek a valóságban is ennyire esélyes lehet egy 30-as pasi egy 40-es szingli nőnél? Mármint hogy bátran bepróbálkozhatna? Nekem nincs ezzel problémám, bár nem kifejezetten ők a célcsoport(25-32 között), de az a fura, hogy ők eleve így állítják be a keresőben a pasiszűrőt, hogy mit tudom én 30-tól vagy 35-től felfelé. Nem gondoltam volna...


Tényleg így működik a negyvenes nők nagy százaléka? Szeretnének még úgy élni egy ideig, hogy nem vesznek tudomást az öregedésről, önfeledten szárnyalni és ehhez jó alapot nyújthat egy akár 10 évvel fiatalabb pasi? Mit gondoltok erről? Akkor amit a valóságban látok az utcán sétálva gyakran, hogy 40-es nők végigmérnek, abban lehet némi valóságalap? Azért teszik, mert simán szóba is jöhetnék náluk jóval fiatalabbként?



2018. máj. 25. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Azért,amiért amég fiatalabbakat is ők nézik meg. Nekik már keresni kell, nem válogathatnak hercegnőként a jobbnál jobb pasik közül, nem tartanak talonban minimum 3-at.
2018. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Attól még hogy megnéznek nem biztos hogy össze is akarnak jönni veled. Vagy csak alkalmi kapcsolatot keresnek. Van akinek belefér,van akinél pedig szóba sem jöhet 10 év korkülönbség. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2018. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Az elsőnek igaza van. Nagyobb körben keresnek mivel az idősebb férfiak kevesebben vannak ezen a platformon.
2018. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Nyilván nem, persze, csak az életkorszűrő beállítása, ahogy írtam. A valóságban is így lehet? És akkor a fene tudja, hogy a minimum korhatár némelyiküknél mennyire lehet beállítva. Lehet, hogy van, aki 25-öt állít be...
2018. máj. 25. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, kellene egy korhatáros rész, ahol ki kellene tölteni, hogy mennyi a minimum és maximum kor,ezek között keres párt. Így könnyen kderülne, hogy kinél mennyi fér bele.
2018. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Akivel eddig dumáltam sráccal badoo-ról, mind azt mondta, hogy zömében a 40+ nők nézegetik meg írnak neki. Mivel ők is főleg alkalmi kapcsolatot keresnek meg szerintem ezek a nők is, így nincs ezzel probléma. Sőt, van aki dicsekszik is vele, hogy megvolt egy ennyivel idősebb nő. Nekem mondjuk ezzel nem jöttek be annyira.
2018. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De azért egyikük sem írt rád, vagy?
2018. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

A kor utálatos, mindenkinek tetszenek a fiatalok, van aki vesz egy nagy levegőt, és nem foglalkozik a korral, hanem azt nézi kivel érezheti jól magát. Ha összejön neki, kellemesen érezhetik magukat, érzelmek nemcsak a huszonéveseknek vannak.

Ezt a kérdést egy huszonéves csaj is feltehette volna h nem érti h te harmincas pasiként miért nézed őt meg.

2018. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
62%
Egy 35 éves pasi már vén,még jóhogy nem kell a fiatal csajoknak.
2018. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!