Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Min változtassak vagy hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtassak vagy hol keresek lányt?

Figyelt kérdés
Nem mondanám magam sikertelennek a nőknél,mert volt 2 barátnőm.Viszont a 2. nagyon sokat rombolt az önbizalmamból,sajnos őt félre ismertem.Azóta kicsit tartok a nőktől pedig szeretnék barátnőt.A gond hogy mindig olyan lányokba botlom akikkel nem érzem magam jól.Leginkább neten ismerkedem mert buliba nem szoktam járni.Nagyon tanácstalan vagyok.Amúgy nem ilyen plázacice,modell alkat lányokkal ismerkedem.Én alapvetően visszafogott,a 2. barátnőm óta elég zárkózott vagyok,nehezen bízok meg a nőkben.
2018. máj. 27. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ami az utolso gondolatot illeti, valoban veszelyes dolog megbizni a nokben. Azzal teljesen kiszolgaltatjuk magunkat. Erre szoktak mondani h ha feltetel nelkul bizunk meg valakiben, akkor vagy egy eletre szolo kaland lesz, vagy egy eletre szolo lecke...


En mar a masodikat megkaptam, raadasul jo nagy adagban. Szoval ha mar az elejen egyertelmu h valami nem stimmel, akkor nem szabad elhinni az igergeteseket, mindig csak kis idore lesz valtozas, akkor is csak azert h megtartson es kihasznaljon teged.

A kapcsolat csak akkor mukodik ha egyertelmuen kolcsonosen bejottok egymasnak minden teren. Egyforma az erdeklodesi korotok, az ertekrendetek, egyforman oszintek vagytok egymassal, egyforman tisztelitek egymast (talan ez a legfontosabb). Tehat nem csak vonzodas van hanem valoban egyutt akartok lenni. Ilyenkor nincs hazugsag, megalazas, kihasznalas.

Vagyis lenyegeben lehet keresgelni (mert miert ne), de vegeredmenyben szinte "magatol" megy a dolog, a tobbi csak a korites, szinjatek. Erre szoktam mondani h vagy megy magatol vagy sehogy. Mert ha nem illunk ossze, akkor nem lesz boldogsag es csak ido kerdese a szakitas.

Szoval gorcsoles nelkul ismerkedni kell es minden nem megfelelot tudatosan el kell engedni, elobb-utobb eljon az igazi.

2018. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!