Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miben változtassak a tinderemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változtassak a tinderemen?

Figyelt kérdés

Jó ez a kép?


[link]


Ez a bemutatkozásom:


"Férfi 2.0-ás verzió. Ugyanolyan, mint a többi férfi, csak mindenben picit jobb.

Ha azt gondolod, túl alacsony vagy - annyira biztos nem, hogy én ezt ne imádjam.

Ha hosszú a hajad, előny, de nem hátrány.:)

Igen, tényleg katona vagyok, eszerint húzz jobbra, vagy balra.

Odabújós vagyok, ha ez neked nem férfias, valószínűleg nem engem keresel.

A harmadik képen a kisfiú nem az enyém, a testvéremtől lízingelem."


Mit alakítsak a több jobbrahúzás érdekében?


2018. ápr. 6. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Tinderen?

Semmit. Torold le, es inkabb egy Tesco parkoloban probalkozz, ugyanis ott nagyobb az eselye annak, hogy lanyt talalj, mint tinderen. Kiveve akkor ha csak szexre kell onnan valaki. Vannak kivetelek, vannak veletlenek, de sok ido kell es nagy szerencse, hogy ott valaki is jobbra huzzon. Ezt a huzast sem ertem, csak azt, hogy egy csomo ferfi ott van fent es csak sirnak rinak, hogy nem jon ossze semmi. A nok meg ki se latszanak a farkas kepekbol, aztan ok is sirnak. Pfffff kesz szegyen ez a tinder szerintem.

2018. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
eröltetett...
2018. ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

A kép nem az igazi. Olyan tunyulós és ez nekem negatívan csapódik le. Helyes arcod van,valószínűleg nem is vagy egy lustálkodós alkat, tudnál te előnyösebbet is.


A szöveg nem rossz. Az utolsó három sor kifejezetten jó. Az eleje szerintem kissé erőltetetten poénosra sikeredett.


Nem tinderezem, de női szemmel így látom. :)

2018. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A hármas válaszoló leirta, amit én is gondoltam elsőre. Helyes vagy, csak a kép beállítása nem az igazi, de nem mondom, hogy rossz.

A bemutatkozásban az első mondat után kicsit kikerekedett a szemem, de összességében nekem nincs vele bajom. :)

2018. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Több kép van fent egyébként, ami összetettebb megjelenítést ad, ez csak a profilkép, de nem tudom, hogyan lehet a tinder oldalamat linkelni, itt pedig csak ezt az egyet mutatja.

Valaki esetleg kisegít?

2018. ápr. 6. 16:34
 6/16 anonim ***** válasza:
Az első kép kritikus. Kb. 1,5 másodperc alatt el tudják dönteni, hogy nem érdekled őket, és onnantól lehetnek akármilyen szuper képeid még fent, meg írhatsz bármit.
2018. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hű, én ezt balra húznám.

Mi lenne ha olyan képet tennél fel, amin látszik a fejed?? Nem lenne hátrány. Miszerint ez alapján működik az oldal.

A szöveg meg erőltetett.

Gyerek miért van?? Ennyire szeretnél gyereket? Mikor?

2018. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogy mi értelme van bármilyen bemutatkozó szöveget írni az ilyen oldalakon. :D Egyébként nagyon gagyi és erőltetett. A "poénok" baromi kínosak.
2018. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az 5. sor amúgy értelmetlen.
2018. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kimondottan jó. A kép is, és a szöveg is. (igaz, én nem a te korosztályod vagyok...)
2018. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!