Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan építsek önbizalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan építsek önbizalmat magamnak, ha körülöttem 10/10-es lányok rohangálnak, én meg semminek érzem magam mellettük?

Figyelt kérdés

Se mellem, se fenekem, az arcom sem az a kimondottan szép, a hajam vékonyszálú, nem áll sehogy, egyszóval nem vagyok jó csaj.

Múltkor láttam egy lányt, az a tipikus jó genetikával megáldott, formásan vékony, hosszú, fényes csokibarna hajú, szép arcú, dekoratív megjelenésű csajszi.


Amikor végignéztem rajta csak az jutott eszembe, hogy biztos minden pasinak bejön, én meg a közelében sem vagyok, senkinek nem jövök be, akinek meg mégis, az valószínűleg be van rúgva.


Amíg nincs a közelemben egy jó csaj se, nem gondolkozok ilyeneken, még néha egész elfogadhatónak is látom magam, de amint felbukkan, úgy érzem nem vagyok semmilyen se... konkrétan egy nagy nulla.


Hogyan építsek önbizalmat ilyen hatások mellett?


2018. máj. 16. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
26%

1. Az önbizalom, ahogy a neve is utal rá: belülről fakad. Nem másokhoz kell mérni az értékeidet.

2. Attól, hogy szerinted a csaj mindenkinek bejön, még nem biztos, hogy mindenkinek bejön. Én sosem hallottam még olyan nőről, aki minden férfinak tetszik. A szépség relatív, a vonzalom is. Ráadásul sokan nem is a külső alapján választanak párt, hanem a teljesen átlagos külsőben látják meg a szépséget, mert megismerték a személyiségét és beleszerettek.


Én azt javaslom neked, hogy ha nem vagy megelégedve magaddal, akkor tegyél lépéseket azokban a dolgokban, amiken tudsz változtatni! Lapos vagy? Semmi baj, rengeteg ruha a kismellű lányoknak áll jól, öltözködj az alkatodnak megfelelően! Én ismerek olyan nőt, akinek kb. semmi melle nincs, mégis férjnél van, gyereke van, nagyon boldog. Csinosan öltözködik, tök nőies, fel se tűnik, hogy lapos. Emelj ki valami mást, ha a melledet nem tudod! Ha a hajad vékonyszálú és nem áll sehogy, akkor próbáld meg feldobni valahogy! Egy csattal, egy konttyal, egy fonattal... Variáld a hajad sokféleképpen :)

2018. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Egy srácnak mit tanácsolnál az önbizalomépítéshez?
2018. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hozd ki magadból a legtöbbet, főleg nőként rengeteg eszköz van hozzá, pl. sportolás (feszes popsi és vékony, formás test), új frizura, sminkelés, öltözködés stb.
2018. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!