Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet valaki egyetemen...

Hogyan lehet valaki egyetemen népszerű, kulcsfigura, azon kívül hogyha elhívnak valahova oda elmész?

Figyelt kérdés
Gondolom azzal hogy csak szimpatikusan viselkedsz, keresel egy barátságos kis csapatot akikkel egész egyetem alatt begubózhatsz, meg reménykedsz azon hogy minél több helyre elhívnak, azzal nem fogsz a menők közé tartozni. Hogyan lehet valaki központibb figura?
2013. aug. 29. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát erre születni kell haver... Úgy értem nem lehet akárkiből "központi" figura. És most nem a szégyenlősségre gondolok hanem például egy 50-es IQs paraszt hiába lenne nagy szája nem lehetne kulcsfigura ahhoz kell egyfajta humorérzék vagy viselkedésbeli tulajdonság érted...
2013. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ultra jó jegyeket kap, jópofizik mindenkivel és csak néha szól be... Nem követi a 'divatot', hanem alkotja. Kb. ennyi. Én nem szeretnék a helyedben központi ember lenni, mert így is olyan mintha egy célkereszt lenne rám festve. Amibe bele akarsz süppedni az a hátránya, hogy lesz egy olyan csoport aki nagyon nem kedvel (irigység, elnyomottság...) és nagyon nagy célkereszt lesz rád festve. Valószínűleg..., mert persze lehet hogy mázlisabb vagy nálam.
2013. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát én a helyedben nem lennék az. Tudod, ilyen helyeken a "népszerűségnek" is megvan az ára... a lényeg, hogy legyél jófej, intelligens, határozott, és humoros, ennyit tudok tanácsolni.
2013. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezekkel a sablontulajdonságokkal mindenki rendelkezik, ezek nem óriási ritkaságok az egyetemen, ezekkel a tömeg majdnem összes tagja rendelkezik. Meg mit értesz azon, hogy jópofizik? Mit értesz az alatt, hogy alkotja, és milyen divatot?
2013. aug. 29. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy mondták is előttem, erre születni kell, de egyébként nincs egy olyan évfolyam sem, ahol csak egy kulcsfigura lenne, általában van egy jó pár.

Ha nem vagy elég karizmatikus személyiség, akkor nem leszel vezető egyéniség, kár is próbálkozni. Karizmát pedig nem lehet szerezni, vagy van, vagy nincs.

Egyébként nem tudom milyen egyetemre akarsz járni, ahol menőnek kell lenni, a komolyabb egyetemeken mindenki telibe sz*rja, hogy milyen a stílusod, vagy hogy menő vagy-e vagy sem, az számít, hogy mit teszel le az asztalra.

2013. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rébuszokban beszél mindenki. Akkor te meg sorold fel nekünk, hogy szerinted miket lehetséges egy egyetemen letenni az asztalra!
2013. aug. 29. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Bölcsészkar. Eltaláltam?
2013. aug. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez hogy jön ide? Meg miért egyszerűen és jól hangzó kifejezések a tanácsok, amiknek igazából értelme vagy konkrét jelentése nincs.

Értelmes választ, javaslatot tud valaki adni?

2013. aug. 30. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!