Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ronthatok el, vagy szimplá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el, vagy szimplán nem vagyok az esetük?

Figyelt kérdés

Keveset vagyok emberekkel, emberek között. Nem igazán mozdulok ki, kinőttem már és nincs kivel. barátok nuku.

30F vagyok.

Amikor utazgatok leszólítgatok lányokat, ilyenkor kicsit mivel ugye mégis csak én kezdeményezek, szeretne az ember "picit nyitott", humoros lenni stb stb mosolyogni..nem olyan lesz az első alkalom mintha 1000 éve ismernénk egymást és úgy komonikálna..de annyira hervasztó hogy eddig egyetlen egy lánnyal sem sikerült semmit összehozni. Sokszor azt érzem, nem lesz nekem már senki. "Kinek kellenék". és hasonló fals gondolatok ...

Tényleg próbálok nyitott lenni, kezdeményezni ismerkedésst, de semmi. Ez elég nagy változás, mivel fiatalabb éveimben abszolút nem voltam ilyen "hétköznapokban" kezdeményező típus.

Minap is megismerkedtem így egy lánnyal, nem igazán tudom eldönteni hogy tetszettem e neki, minden esetre megkerestem közösségi hálón bejelöltem, ő visszajelölt. Írtam neki, de arra már nem válaszolt. Nem akarom erőltetni, ha nem írt nyilván nem érdeklem felesleges..

Tudom valakinek ez olyan könnyen megy, az ismerkedés, a barátnő ..olyan természetes mint levegőt venni. De nekem sajnos nem az. Én alapjaiban az introvertáltak közzé sorolnám magam.

Aki hajlamos rágörcsölni erre az egészre, már 31 is vagyok. (igen tudom ez meglátszhat az emberen).

Azért írok róla, mert bánt most per pil.


2018. máj. 29. 07:09
 1/7 A kérdező kommentje:
elnézést, azért írtam egyik helyen 30 másik 31, mert jövőhéten már töltöm.
2018. máj. 29. 07:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki elég jól ahhoz, hogy nőd lehessen.
2018. máj. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akár lehetne egy indok is, de nem így van.
2018. máj. 29. 08:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerezz először barátokat. Miért nincsenek a munkahelyen vagy a suliban? Érdeklődj őszintén mások iránt, és akkor lesznek barátaid és később barátnőd is.
2018. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 lehetőség áll előtted: vagy bővíted a baráti körödet vagy elkezdesz ismeretlen lányokkal ismerkedni (de nem csak ha utazol hanem mindig) utcán, szórakozóhelyen, neten.

És a külső sem elhanyagolható de ezzel kapcsolatban neten keresztül nehéz tanácsokat írni látatlanban.

2018. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 De így van. Attól, hogy te nem látod magad rondának, még a nők annak látnak.
2018. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Munkahelyen nem szeretnék barátkozni, sem közel engedni bárkit is. Felesleges, nem arra való hely.

A való életben pedig nem tudok már igazán barátságot kötni mondhatni szándékosan. Nem bízom az emberekben. Lánnyal tudnám elképzelni hogy barátság alakuljon ki, úgy érzem lánynak inkább meg tudnék nyilni (már akin azt érzem hogy érdemes) mint fiunak. Igyekszem majd nem csak utazásaim alatt leszólítani lányokat. Ha lesz pozitiv visszacsatolásom, biztos változik majd a hangulatom is ezzel kapcsolatban, és feltöltődöm.


Kedves utolsó, ha ez véleményed változatlanul, ám legyen, legyek szerinted ronda. Kibírom. Szép napot Neked.

2018. máj. 30. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!