Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális külsejű/alkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális külsejű/alkatú emberek! Ti egyébként bele tudtok gondolni, hogy kevésbé előnyös társaitoknak mennyire nehéz a társkeresés vagy szimplán nem érdekel benneteket?

Figyelt kérdés

Elsősorban pasikat kérdezném, de természetesen nők is válaszolhatnak, hiszen végül is ő értük folyik tulajdonképpen a "játék". Rengeteg pasi +175-180 magas, stabil 70-90 kg-os férfias alkattal és férfias arccal/orgánummal/személyiséggel/önbizalommal rendelkezik. De gondolom ti is szoktatok látni magamfajta 165-170 centis, vasággyal 50 kilós hobbitokat vagy 120 kilós köpcös orkokat esetleg cérnahangú, kisfiús mikiegér arcú huszonévest vagy nyomi arcú, kopaszodó, búval b****tt szerencsétlenséget. Félreértés ne essék, nem panaszkodni akarok, csak arra vagyok kíváncsi, hogy ti mások helyébe beleszoktatok gondolni, el szoktatok azon filózni, hogy milyen szerencsések voltatok az öröklődéssel/serdüléssel/génekkel mely által nincsenek társkeresési megaláztatásaitok? (a sikertelen randikat természetesen nem veszem ide, mert az egészen más)

Vagy tényleg csak szimplán éltek a zárt kis világotokban, közösségetekben és azokkal foglalkoztok, akik veletek "egyenrangú" miközben másokat (már bocsának de nincs jobb szó rá, de nagyon is helytálló) lesz**tok? Végül is egy 190 magas, 90 kilós, borostás, izmos, jóképű mérnököt mit érdekli egy magamfajta problémája. De azért mégis.

És hasonlóképpen kérdezhetném a nőket. Amikor láttok ilyen lúzereket, akkor kicsit belegondoltok, hogy "Szerencsétlennek milyen nehéz lehet, áh de jó, hogy vannak azért más pasik is"? Tényleg csak a személyiségeitekre vagyok kíváncsi. Nem kérek polkorrekt válaszokat, mindenkit felpontozok!



2018. ápr. 30. 18:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%

És te bele szoktál gondolni pl. azok helyzetébe, akiknek leég a házuk, és új életet kell kezdeniük? Azok helyzetébe, akik végső stádiumú rákosak? Akik elvesztik a látásukat, vagy végtagjukat, stb...

Én úgy gondolom, ezekhez képest huszadrangú probléma, hogy 10 centivel kisebbnek születtél, mint ami szerinted ideális lenne.


(Én gyengénlátó vagyok egyébként, az egyik szememmel szinte nem látok, a másikhoz is -7-es lencse kell. Szerinted a jól látók belegondolnak abba, milyen szerencsések, hogy nem kell semmi ahhoz, hogy lássanak? De nem is várom el, örülök, hogy így is teljes életet élek, és tudom, hogy lehetne ez sokkal rosszabb is.)

2018. ápr. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

Attól még, hogy valaki alacsony, vékony még 100%-ig normális, átlagos. Nem lehet mindenki Brad Pitt.

Én magas vagyok, ronda sem vagyok, mégis nagy önbizalomhiánnyal rendelkezem. A külsőnek nem mindig van köze a jellemhez.

2018. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%

Ahhh a késő délutáni önsajnáltatás illata.

Nem vagyok egy megtestesült álom külsőre, sokáig önbizalomhiányos voltam és akkor gondoltam ilyesmikre. És tudod mi lett? Megváltozott az életfelfogásom, máshogy álltam saját magamhoz, lett önbizalmam és kisugárzásom, elkezdtem sportolni, csináltattam egy előnyös frizurát, pár normális ruha és voálá...nem volt többet gondom az ismerkedéssel, pedig külsőre nem sokat változtam.

Amúgy belegondolok, hogy én is ilyen voltam és hogy mennyire örülök neki hogy elhagytam ezt az énem. Az a baj, hogy saját magadat egy lúzernek tartod...igen magas jóképű fárfiak mindig lesznek, akiknek ezt dobta a gép...de attól hogy te ezzel vagy elfoglalva neked rohadtul nem lesz jobb.

23/f

2018. ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Leszarok másokat. Ezer meg egy dolgon szoktam gondolkodni, soha nem a járókelőkről.


Hozzáteszem, ha kövér koromban valaki azon filózott volna, milyen szar nekem, kewrva rosszul esett volna.


Akárhogy néz ki egy idegen, le-sza-rom. A saját családom és barátaim érdekelnek.

2018. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
1%

Szimplán nem érdekel.


Én is teszek azért, hogy ne hízzak el. A sovány az meg vonzó nőben, férfiban már kevésbé. De hát férfiként sok mindenen el lehet bukni, pl. ha nem örökölsz sokat, kicsi a farkad, nem vagy szociális beállítottságú, stb.

2018. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a világ legrosszabb dolga sajnálni valakit. A sajnálkozásnál nincs haszontalanabb és degradálóbb dolog.


140 kilós lány voltam. Elkezdtem kibújni a csigaházamból. Megszeretni magam, nem sajnáltatni. Egyenlőként tekinteni magamra a többi emberrel. Nem érdekel ha valaki alacsony, vékony, túlsúlyos, vagy égimeszelő. Ha csúnya az arca, ha túl szép... Én mindenkire egyenlőként tekintek. De a saját nyomorunkkal nekünk kell megüzenünk. Igen lesznek előítéletes emberek, de engem ők nem érdekelnek. Csak azok aki engem értékelni tudnak.

Miután kisöpörtem a szemetet a lelkemből, a céljaim elértem. A külsőm, stílusom is sokat változott. Nem rejtegettem magam többet, még 90 kilósan sem. Felszabadultam egy átok alól, amit részben a negatív emberek, javarészt én raktam saját magamra. A többi embert nem tudom megváltoztatni, de saját magam igen. És addig amíg, az előítéletek bekorlátoltak addig soha semmi nem sikerült. Pl. nem mertem elmenni konditerembe, mert féltem, hogy kinéznek onnan, vagy kiröhögnek, hogy mit keresek ott.


Nem sajnálok senkit. Nem azzal segít legtöbbet az ember az életben hátrányosabb megítélésű embereken. De ha elve valamiért ki vagy rekesztve, akkor ne tégy még nagyobb kárt azzal magadnak, még saját magad is előítéletes leszel!

2018. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
19%
Nem érdekelt soha sem ki hogy néz ki,nekem mindig is természetes volt hogy jó génjeim vannak.Nem érdekel mások nyomora.
2018. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%

Lol.. nem gondolok bele mások társkeresési problémáiba, ahogy arra sem, percenként hány ember rug bele az asztal lábába és lesz piros a nagylábujja.


Többet gondolok afrikai éhező árvákra, mint erre.


Gondolom te sem gondolsz sokat szerencsétlen testileg vagy szellemileg sérült társaidra, akiknek még nehezebb, mint neked.


A vékonyakat/kövéreket pedig akkor sem sajnálom, ha épp rájuk gondolok. Ez változtatható. Ha nem elégedett magával és nyavajog, akkor inkább megvetem, mint szánnám.


Egy icurkapicurka együttérzés évente egyszer felszínre szokott törni, ha 160 alatti férfit látok.

2018. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%

Bele tudok gondolni. De őszintén, neked ettől jobb lesz egy kicsit is?


A genetikádon nem tudsz változtatni, de egy előnyös hajviselettel, jó öltözködéssel, stílussal, sporttal igencsak felturbózhatod magad. Legyél igényes magadra, mindjárt megszépül minden! Ez tapasztalat: velem is megesik néha, hogy elhagyom magam, olyankor nem is érzem magam szépnek. De frissen mosott hajjal, a kedvenc ruháimban, szép sminkben már mindjárt más a helyzet :-)


29/N

2018. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%

Tudom, hogy nem szimpatikus hozzáállás, de őszintén szólva nem nagyon foglalkozom más emberek életével. Élem az enyémet jól érzem magam benne, és ennyi. A társkeresés nehézségeit mondjuk látom a velem egyidős (idén tölti a 30-at) szingli barátnőmön keresztül, tőle sok történetet hallok. És egyébként sajnálom, hogy sikertelen, meghallgatom, nem szarom le, a véleményemet is elmondom, ha kérdezi, hogy szerintem hol a hiba. De most ennél többet mit tegyek? Nem tudok helyette változtatni a hozzáállásán, és ez igaz más sikertelen emberekre is.

N30

2018. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!