Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes emiatt rosszul éreznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes emiatt rosszul éreznem magamat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, pár éve még elég dagi voltam, mára már csak alig van kis felesleg illetve izmot is szedtem fel. Sajnos hormonális problémám lehet, az onbizalomhianyt már valamennyire lekuzdottem, merek ismerkedni és kezdeményezni, de meg van duzzadva a mellem fiú létemre, pólóban látszik és nagyon zavar, fekszengek emiatt. Kéne, vagy ismerkedés során nem gáz?
2018. máj. 29. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Feszengek a helyes alak.


Ne érezd magad emiatt rosszul.

2018. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondjuk, nem gáz, aklor megnyugszol, ha meg azt, hogy gáz, egész nap a sarokban kuporogva fogsz bőgni?


Nézd, fingom sincs, hogy gáz - e vagy sem, ahogy a saját dolgaimnál sem tudom, ki mit tart rajtam undorítónak. Ha tart. Meg vannak hibáim, amiket ha felhozok, csak értetlenül pislognak, hogy mi a bajom.


Egy biztos, felejtsd el, hogy rendben van az önbizalmad, meet qrvára nincs. És kezdj el azon dolgozni. Akármilyen a melled, biztos lesz, akinek tetszel, meg akinek nem. De ha emiatt szorongsz, sokkal kevesebb ember érzi majd jól magát melletted.

2018. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, próbálok rajta javítani folyamatosan. Telom kijavitotta aztan nem vettem eszre, tenyleg elirtam. :D
2018. máj. 29. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Baby, ha hormonális problémád lehet, akkor miért nem mész el a dokihoz? Szedd össze magad, tessék elmenni kivizsgálásra! Lehet tudnak segíteni. Vagy többet, mint a gyk-s arcok.
2018. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már van időpontom, de akkor se fog elmúlni egyhamar.
2018. máj. 29. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor a varázsszó ez: türelem.
2018. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező, teljesen megértelek. Hasonló helyzetben vagyok, ráadásul nekem jóval több problémám is van. Én is orvoshoz fordultam, szerintem tedd te is nyugodtan azt.

Ez nem tudom mennyire zárja ki az ismerkedést. Én a magam részéről szőrnyen érzem magam a külsőm miatt, amiből ez csak az egyik tényező.


De te nem vagy reménytelen eset. Mondtad, hogy mersz is ismerkedni, kezdeményezni. Szóval hajrá :)


Amúgy ha alaposan megfigyeled a ruhákat, össze lehet úgy válogatni az öltözködést, hogy nem nagyon látszik vagy egyáltalán nem látszik. Elég nehéz és nem egyértelmű hogy mi fog jól állni és mi nem, de próbálgasd és kell általában akadjon pár ruhadarab amiben nem érzed magad kellemetlenül :)

2018. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!