Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy új lány a munkahelyeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy új lány a munkahelyemen, aki nagy hatással van rám. Mit érdemes tenni, hogy közelebb kerüljek hozzá? Ti mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nemrégiben jött egy számomra nagyon izgalmas, nálam fiatalabb lány a cégünkhöz. (Huszonéves körül lehet)


Igazából már korábban is ismertem látásból, és valahogy nagyon megfogott, most pedig hihetetlen, hogy kollégák lettünk :)

Sajnos viszont kevés lehetőség van a beszélgetésre, mert máshol dolgoznak, és eddig alig láttam.


Megragadtam az alkalmat, hogy beszéljek vele, és jó arc, simán ment a dolog. Viszont itt leragadt a dolog. Azt se tudom sajnos, hogy van-e barátja, és kb lehetlennek tűnik kideríteni.


Egyelőre szeretném elkerülni a randira hívást, (ha kudarccal végződik, akkor az elég kellemetlen egy munkahelyen)... és csak spontán alakítani a dolgokat.

Csak baromi nehéz heti 5 perc alatt, és az is kb tönkreteszi a munkaidőmet, mire levadászom :d


...

Eddig soha nem volt ilyen gondom, mert mindig baráti társaságból ismertem meg az eddigi barátnőimet, bár volt két alkalom mikor hosszabb barátság után elhívtam a lányt és el is jöttek mindig. Munkahely nekem tabu volt eddig :d


Tehát nem akarok nyomulni egyelőre, de fogalmam sincs hogyan kerüljek közelebb hozzá. Aranyos, mosolyog meg minden, de nem látom azt a "kémiát" részéről. (Mint a másik kolléga lány, aki egyértelmű jeleket küld). Jó 2x5 perc alatt ez esélytelen kideríteni.


Ha vannak tippek ilyen munkahelyi randizásra, akkor megírhatnátok :)



2018. máj. 26. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Akkor fejezd be a töketlenkedést és egy sima kávéra hívd el te szerencsétlen :D

31/f

2018. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel a mukahelyen nem nagyon tudsz vele beszélgetni,nem nagyon tudod személyesen megismerni, mert más részlegen dolgozik. Ezért esetleg arra nem gondoltál, hogy írj neki? Vagy korainak tartod?
2018. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsőenk igaza van. Egy kávészünet belefér:)
2018. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Leírtam, kávé, ebéd megvolt... de ott vannak a kollégák az teljesen más. Még új és eléggé félénk. Nem akartam egyből letámadni. Emlékszem mikor én idekerültem, örültem ha egy másik sráccal dumáltam pár szót. Szóval nem hiszem, hogy töketlenkedtem eddig, mert simán leültem és dumáltunk egy jót. Ezen már túlvagyok.


Egyébként igazatok van, lesz egy esemény arra el fogom hívni, csak az még több mint 1 hónap.


...tényleg csak az a probléma, hogy ilyen hatással senki nem volt rám a utóbbi időben. Ő nem csak egy csaj a munkahelyről :D A másik kollégalány is mikor idejött, észre se vett kb...aztán fél évre rá már tök egyértelműen lehetne valami. Na ezt itt nem fogom megvárni :)


Akkor a project átvált kivitelezési fázisba. Izgulok kicsit.

2018. máj. 26. 12:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaj, szorul a hurok :D
2018. jún. 6. 01:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi történt?:D
2018. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Majd elmesélem :d de most még nem akarom elkiabálni...


Az a baj tényleg életem nője, és nehéz így. Nem akarom semennyire beleélni magam.

2018. jún. 6. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:
OK. :D Szorítunk neked, hogy sikerüljön:)
2018. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!