Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esélyem egy nálam csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy nálam csak 2-3 centivel alacsonyabb lánynál?

Figyelt kérdés
Én vagyok kb. 186 cm a lány kb. 183-4 körül lehet.

2018. máj. 30. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Az exem velem egy magad volt, de nem ez volt a legnagyobb probléma. :D F
2018. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Persze, önmagában ez nem lehet kizáró ok.
2018. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Akár 2-3 centivel magasabb lanynál is. 185 felett már kevésbé lényeges.
2018. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Csak személyiség számít.

Önismeret egyes alá.

2018. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Simán lenne esélyed mivel 180 felett már nem érdekli a csajokat a magasság, szóval 186 centisen egy 190-es csajjal is simán összejöhetnél. Ha 170 lennél és úgy lenne a csaj 2-3 centivel alacsonyabb, akkor viszont 0% esélyed lenne.
2018. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak mert egy haverom szerint ez túl kicsi különbség és a csaj magasabbakra vágyik.
2018. jún. 1. 15:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 185 vagyok, sose az volt a szempont, hogy a pasi milyen magas, általában egymagasak voltunk, a legalacsonyabb párom 175 volt, 4 évig voltunk együtt, szóval ez alapján inkább vicces ez a kérdés. Viszont a mostani párom pont 3 cm-vel magasabb nálam és ezt megtapasztalva azt mondom, hogy jó szempont lett volna mindig 188 centis hapsira vadászni :) mert annyira kényelmes, teljesen új dimenziója az intimitásnak.

Pl. nagyon kényelmes átkarolva sétálni, ha megölelem, akkor a legkényelmesebb ráhajtani a fejem a vállára, az arcunk közel egy magasságban van, de mégis "fel tudok rá nézni". Szóval komolyan mondom, ez a +3 cm az ő javára az ideálok ideálja!

Az azonos magasság sokkal kényelmetlenebb, a nagyobb különbségekről nem is beszélve, de szerencsére nekem nem volt részem olyanban, hogy tornázni kelljen, hogy akár egy puszit nyomjak a barátom arcára.

2018. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 tehat jobb a 188, mint a 175?
2018. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
#8: Ez költői kérdés volt? :D
2018. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mivel látom, többen nem értették meg a válaszomat, melyben a kérdezőt akartam megnyugtatni afelől, hogy ez egy pont ideális különbség, gondoltam azt is megosztom, hogy hogyan fest a dolog a 180-nál magasabb, azaz "magas" lányoknál, legalábbis hogyan festett ez az én esetemben...


Egyrészt, hiába nem volt nálam szempont a párom testmagassága, többször találkoztam azzal, hogy a srácnál viszont az volt(!) és azért utasítottak el, mert én voltam "túl magas"...

Tehát míg én soha nem utasítottam vissza valakit a testmagassága miatt, én többször megkaptam, hogy "de kár, hogy nem vagy alacsonyabb".

=> Egy csomó alacsony pasi kiesik, mert nem akar magas lányt.

Másrészt van egy csomó magas krapek, akik valamilyen rejtélyes okból a két fejjel kisebb nőkre buknak. (És persze sok apró nőci is önmagához képest irreálisan magas pasira vadászik.)

=> X magas pasi kiesik, mert nem akar magas lányt.

Így a magas nők párválasztási lehetőségeit a férfiak elvárásai eleve lekorlátozzák és akkor még az egyéb - szerintem a testmagasságnál ezerszer fontosabb - paraméterekről nem is beszéltünk, pl. szimpátia, személyiség, ilyenek. Tehát amíg egy átlagos testalkatú lány számára elvileg ott van az egész férfinép, addig egy magas lánynak csak egy részhalmaz állhat rendelkezésére. Még egy érv arra, hogy ne legyen a testmagasság elsődleges szempont.


Egy másik dolog, hogy nem csak a fentiek miatt tűnik viccesnek centiken rugózni, de azért is, mert jellemző női tulajdonság - amit a férfiak olykor nehezen hisznek el - hogy a nők tetemes hányada teljesen más szempontok szerint mérlegeli a másik nemet, nem külsőségek alapján. Mennyire odafigyelő, milyen barátai vannak, hogyan viselkedik másokkal, hogyan kommunikál egy idegen eladóval a kávézóban stb. Egy csomó olyan dolgot figyelnek meg öntudatlanul egyszerű hétköznapi szituk során, amitől a férfit kiverné a jeges veríték, ha ilyeneket kellene elemezgetnie. Az így szerzett tapasztalatok összessége vált ki aztán szimpátiát vagy antipátiát a nőben, ami viszont odáig befolyásolhatja, hogy jóképűnek látja-e a férfit vagy visszataszítónak. Tehát az érzelmi szinten szerzett tapasztalatok is meghatározhatják, hogy helyesnek látja-e az adott személyt vagy nem, vagyis sokakban nem is a férfi tényleges kinézete miatt ébred szimpátia... A centik méregetése így nagyon nem illik a képbe, egyszerűen értelmetlennek tűnhet női oldalról.


Óva intenélek attól, hogy azzal gáncsold el magad már az ismerkedés előtt, hogy azon spekulálsz, mit fog kifogásolni rajtad a lány. Számtalan olyan kérdés fut ezen az oldalon, ami szerint mindkét nemnek határozott elképzelései vannak arról, hogy mi okoz majd gondot jövendő kapcsolatukban valakivel, akit még meg sem szólítottak... Ez a magasságkülönbség már komolyan a netovábbja ezeknek a mondvacsinált problémáknak.

2018. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!