Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy fiúval aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiúval aki 8 centivel alacsonyabb mint én gáz ez?

Figyelt kérdés
Nem nézünk ki hülyén egymás mellett, ezen kívül minden téren bejön. Mind a ketten 19 évesek vagyunk.

2017. jan. 14. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne gaz? Inkább az a gaz, hogy ez szted gaz.
2017. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
jaja, igaza van az előttem szólónak
2017. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán.
2017. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hány cm-vagy? Amúgy nem gáz.
2017. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen baj. Nem azért, mert mások mit gondolnak, hanem azért, mert jól látszik, hogy te mit gondolsz, csak nem akarod kimondani, hanem próbálod arra kenni, hogy gáz e, meg hogy néztek ki...



Inkább most hagyd a srácot, mert ennek az lesz a vége, hogy fél év múlva dobod úgyis, mert addigra rájössz, hogy nem bírod elviselni, hogy hülyén néztek ki.



Aki igazán szerelmes, az észre sem vesz ilyeneket, Te viszont még alig ismered, és már ezen pörögsz.

2017. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A legrosszabb ***** válasza:
88%
A kérdőjel helyére tegyünk csak oda egy mondatzáró pontot. Hűen tükrözi a kérdező valódi problémáját.
2017. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem gáz, napi szinten megismerkedem nálam alacsonyabb emberekkel és nem gáz. A nálam magasabb embereknek sem az, bár néha az az érzésem, "lenéznek".

30/f

2017. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Az a gáz, hogy Te a válaszoktól teszed függővé a dolgot.
2017. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vegyél fel magassarkút, akkor kevésbé gáz.
2017. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg egy tartos kapcsolat alakulna belőle vagy ő lenne a férjed, de ne a 8 cm miatt ne jöjj össze vele.
2017. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!