Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nettóban hány ft-os fizetéstől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettóban hány ft-os fizetéstől lesz (havi fizetés) valakinek hatványozottan nagyobb esélye a barátnő szerzésre?

Figyelt kérdés
Mi az alap, ami alatt senki ne számitson még csúnyább nőre sem?

2018. jún. 2. 12:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Én nettó 500 körül kapok, és nem tolonganak a nők. Szóval nem hiszem, hogy ezen múlik :D
2018. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

minden "kategóriában" találsz pénzéshes nőt.


szóval van akinek a havi 47 is elég.. másnak a 270 már megfelelő és így tovább.

2018. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudok konkrét összeget mondani. Aki tud úgy élni, hogy a fizetéséből tud normálisan kinézni és félretenni és nem egyik napról a másikra él, szakadt rongyokba öltözve, az már alkalmas bármire.


Hiába gazdag valaki, a gazdagok többsége egy fillért nem ad a nőknek és ezt ők is tudják nagyon jól. A gazdagok többsége csak villog a cuccával és mindenre, amire meghívja a csajt, arra meg tudja hívni egy átlagosan kereső pasi is (kávé, vacsi néha)

2018. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
32%
A látszat a lényeg! Ha márkás ruháid vannak, belőtt séró, vastagnak kitömött pénztárca, drágának látszó (akár 15 éves) prolipresztizsautó (bnv, áudi, merszédes, masturbati, stb), akkor még 140 ezres fizetéssel is jó lehetsz (legalább is egy ideig), de ha nem adsz a pénz, siker látszatára, havi 1 millával se lesz semmi, hiszen ÉLJEN A FELSZIN(ESSÉG)...
2018. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Havi 1 miller es kettot is tarthatsz😛😂😂😂
2018. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha lehet veled beszélgetni, figyelmes, gondolkodó, kedves, együttérző vagy, akár átlagos külsejű, és esetleg humorod is van, akkor mindegy mennyit keresel, a lényeg, hogy fent tudd magad tartani önállóan. Ha kifejezetten jóképű vagy, akkor pedig hatványozottan nagyobb az esélyed.
2018. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
17%

500 a minimum hogy gillogni lehessen

1 milla a tuti siker az az a kategória mikor a nő lába remeg és nem mer megszólalni 500 az a nemrossz tehát 500 az amikor meglátsz egy jó segget az utcán 1 milla amikor egy 18 èves modellt álmaid nőjèt


ez alatt teperni kell nagy duma kell stb gyúrni szóval megjátszani magad viszont annyi pénzel hordhatsz mackóalsót és nèzheted a micimackót akkor is álompasi vagy

2018. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%
Az attól függ, hogy nézel ki. Ha úgy, hogy minden nő elolvad, ha csak rád néz, akkor még dolgoznod sem kell, a nő majd eltart. Ha átlagosan, akkor minimum havi nettó 4-500 kell, hogy nőd lehessen. Ha csúnya vagy, akkor pedig milliókról beszélünk havi szinten.
2018. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%

kamu 8 as soha nem tartana el egy nő akárhogy nézel ki

csak nézz meg egy szépfiút aki munkanélküli nincs komoly kapcsolata az tuti már ha a nő elmúlt 20-22

2018. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%

#6 a szokásos női terelőszöveg. Nem igaz. Én pontosan olyan vagyok mint az írt "álompasi".

Barátnak, érzelmi szemeteskukának, esetleg szexpajtinak tartanak a nők. Kapcsolatra nem szoktam elég "menő" lenni hozzájuk, (okai: nem adom elő a társaság közepe, alfahímet/nincs "menő" vagy "elegáns" autóm/ nem öltözöm divatos márkás cuccokba/nem mutogatom milyen sikeres vagyxonos vagyok).

Ja és jóképűnek is mondanak a nők, előző kb fullos barátnőm is ezért nyitott felém, mert tetszettem neki, és az írt dolgok miatt dobott (más is dobott ilyesmik miatt), de azért vígasztaljam, dugogassam ha szüksége van rá, és "köszönöm hogy vagy nekem, nagyon értékes ember vagy, szeretlek barátilag".

2018. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!