Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elutasított egy férfi kollégám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított egy férfi kollégám, mit tegyek, hogy ne legyen kínos a társaságában?

Figyelt kérdés
2018. jún. 2. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell semmit sem tenni. Köszönsz neki, mosolyogsz egyet és mész tovább.
2018. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Pont ezért nem szabad házinyúlra lőni.. Tegyél úgy, mintha meg se történt volna.
2018. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell semmit tenni. Nekem is volt ilyen sikertelen szerelmi sztorim, meg is beszéltük, hogy oké, ez és az, ahogy egy közösségben viselkedünk, nem tartozik egy lapra, ettől még jóban maradunk, mert elég felnőttek vagyunk ahhoz, hogy ne kerülgessük egymást. Ennyi.
2018. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 iamaveryniceguy ***** válasza:
71%

Miért kellene kínosnak lennie annak, hogy randira hívtad?

Kivétel, ha nem ez a helyzet és szexuálisan ajánlkoztál fel neki. Na az tényleg gáz.

2018. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
4#, miért? Miért lenne az vagy akármi gáz?
2018. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálam meg történt egyszer,valahogy nem lett folytatás,na az egyre kínosabb volt,majd egy idő múlva elmúlt fokozatosan.

Szexre invitáltad?

2018. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gaz akkor van ha tudomasod van arrol hogy feleseges meg kolykos esetleg csak elet tarsi kapcsolatban van .. na ilyenkor gaz , ha meg semelyik akkor csak pont.
2018. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Továbblépsz és dolgozol, ha köztetek maradt ez a kis próbálkozás, akkor nem lesznek kellemetlen pletykák.
2018. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszik az egyik kollégám :/ de nincs bároságom pont emiatt megszólítani...

Abból indulok ki, ha akarna tőlem valamit már lépett volna :(

2018. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a kolléganőm tetszik, de nem merek lépni. A közelében ráadásul nagyon zavarba vagyok, alig tudok beszélni, akkor is csak marhaságokat és égetem magam, utána meg fogom a fejem, hogy mit alakítottam. Na, ez az ami kínos. :D
2018. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!