Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális az ha egy férfi a haverjai társaságában nem tud normálisan viselkedni?

Figyelt kérdés

a páromnak teljesen elmegy az esze ha a haverjaival van. mindenen vihognak, nem lehet vele értelmesen beszélni, olyanná válik mint egy retardál. pedig közel 30éves.

ha nincsenek ott a barátai tök normális, komoly férfiként viselkedik, kúltúráltan. mintha 2 személyisége lenne, durva nagyon. nem régóta elkezdtem otthon dolgozni, nagyon komoyl munkám van, az ügyfeleimet az otthonunkban szoktam fogadni. valamelyik nap itthon volt ő is amikor az ügyfelekre vártam, és áthívta az idióta haverjait. előre féltem hogy ebből mi lesz, még meg is kértem hogy menjenek el otthonról, de azt mondta nem megy, mert ez az ő otthona is, viszont megesküdött hogy egy szót se fogok hallani az emeletről, amig itt vannak az ügyfeleim. a f&szt nem hallottam őket, állandóan vihogtak meg kiabáltak. iszonyat kellemetlen volt



2018. ápr. 10. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen szinten nekem már nem lenne normális. Picit hangosabban... oké... de a leírás alapján mint az 5 éves kissrácok meg a majmok keveréke. És főleg, hogy téged munkában zavarjanak... én simán elküldeném őket vmi másik haverhoz vagy kávézóba.
2018. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem nem az zavarna hogy a haverjaival hülye, hanem az egész én otthonról dolgozom amikor ő otthon van és hangoskodik szituáció. Na most ennyiből nem tudom megmondani hogy kinek van igaza, nem is szeretném, mert ez végsősoron a ti döntésetek, de nyilvánvalóan az se állapot hogy te miattuk nem tudsz dolgozni, de az se hogy neki a saját lakásában lábujjhegyen kell járnia amikor neked ügyfeled van, főleg ha kötetlen munkaidőben is dolgozol.

Egy olyan házaspárt ismerek akiknek működik hogy lakáson fogadnak ügyfeleket (ügyvédek) de náluk is ki van alakítva külön irodarész, és családi vállalkozásként közösen nyomják.

Érdemes lenne neked is körbenézned hogy ki tudod-e mozdítani valahogy otthonról, vagy legalább a lakórészről a munkádat, hosszú távon nagyon sok ilyen jellegű konfliktust fogsz megúszni.

2018. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!