Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel lehet "megtéríteni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet "megtéríteni" szerintetek egy férfigyűlölőt/nőgyűlölőt?

Figyelt kérdés

Ha én az ellenkező nem egy olyan tagja vagyok, aki ellenpélda, az nem lenne elég? Vagy csak kivétel erősíti a szabályt? Vagy eleve szóba sem állna velem vagy észre sem venné, hogy más vagyok, annyira rám akarná húzni ezt a képet?


A kérdés csak elméleti, igazából csak azon gondolkodtam, hogy mi lenne, ha találkoznék egy ilyen emberrel személyesen. Hogy el tudnám-e érni, hogy rám egyrészt ne úgy gondoljon, ahogy általában a másik nemre szokott, másrészt azt, hogy általam róluk is megváltozzon a véleménye és kicsit megkedveljen minket.


2018. jún. 2. 20:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

A másik nem gyűlölete csak a rizsa.

Ha jönne egy ember aki nyitna felé akkor örülne mint majom a farkának.

2018. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ezek az emberek olyan mélyen vannak, hogy nem lehet őket megtéríteni. Egy ideig/óráig menne, ha mondjuk összejönnél vele és megadnád neki azt a két/három dolgot amire a legjobban vágyik de az első veszekedésnél jönne, hogy minden nő egy szemét céda vagy csak az idő folyamán úgyis kibújna a szög a zsákból és eleged lenne az egészből.
2018. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha a másik nemből lenne olyan hülye valaki, és összejönne vele. Akkor a fellegekben járna, és elmúlna ez a nagy gyökéreskedés.
2018. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet megtéríteni, mert irracionális maga az ilyen gyűlölet. Szerinted ha egy skinhead találkozik egy rendes cigánnyal, eladja ebay-en a KKK csuklyáját?
2018. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem sincs olyan, aki igazán gyűlöli az ellenkező nemet. Esetleg a sikertelenségéből származó keserűséget, fájdalmat gondolja - tévesen - gyűlöletnek.


Tehát egyszerű a válasz: amint szerelmes lesz, "megtér." Ha viszonzottan lesz szerelmes, akkor meg pláne.


22/N

2018. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem, igazából ők önmagukat utálják a legjobban. Mint pl a Jaguár nevű felhasználó. 40+-os, de az egész életét utálja, és tudja h egyedül fog megöregedni. Ezt a nőkre vetíti ki, hogy ők a rosszak.

De ő csak egy példa a sokból.

27/F

2018. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés: amint megpillantottam, egyből az jutott eszembe, hogy: (én hapsi vagyok) vinnék egy boxzsákot egy pár boxkesztyűvel egy hapsigyűlölő nőnek, és kérném, hogy üsse-rúgja szét a zsákot, közben mondja ki, hogy mi a gondja a hapsikkal, amit megpróbálnék vele feldolgoztatni, megértetni, más, pozitív irányba terelni a gyűlöletét.
2018. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%

6


Nálad van a pont!

2018. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

"Tehát egyszerű a válasz: amint szerelmes lesz, "megtér.""


Nekem van olyan barátnőm, aki párkapcsolatban él, és gyűlöli a férfiakat. Mindig mondja a barátjának is, hogy ő az egyetlen normális, nem is érti, hogy ilyen szerencsés. De ha megkérdezed tőle, elkezdi mondani, hogy külsőleg mi undorító bennük, belsőleg mit utál bennük.

2018. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%
Nem is 40 éves az a szerencsétlen. De tény, hogy az egyik legszánalmasabb ember itt.
2018. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!