Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért akarnak az ateisták...

Miért akarnak az ateisták téríteni, hogyha azt már nem viselik el, ha őket akarják megtéríteni?

Figyelt kérdés
Az egész vallás kategória tele van ateistával, és térítik az idetévedőket. Persze ők fel vannak háborodva, ha a vallás kategórián belül olyannal találkoznak, aki őket akarja megtéríteni.
2018. febr. 26. 16:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
59%

Miért hazudsz?

Nem akarunk téríteni. Igaz, hogy ez egy sokkal jobb világ lehetne a vallások nélkül, de azt is tudjuk, hogy sokaknak szüksége van egy nyájra, mert a birka egyedül unatkozik.

2018. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
51%
Ha valaki nem hívő, az hogy tudna téríteni?
2018. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
70%

Nem akarnak.

Mutass egy hozzászólást, ami térítés.

2018. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
25%

Mert ők is benne vannak a szellemi hadviselésben, még ha nem is tudnak róla.


"Mert nem vér és test ellen van nékünk tusakodásunk ..."


A mi szemszögünkből az ateizmus is sátánizmus, nyilván a gazdi szépen motiválja őket.

2018. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

"Miért hazudsz?

Nem akarunk téríteni."


Akkor ti ateisták miért vagytok mindenhol ott ebben a kategóriában, és miért akarjátok folyton Istent cáfolni? Ti talán nem térítésnek tartjátok, de mégis azt teszitek.

2018. febr. 26. 17:47
 6/37 A kérdező kommentje:

"Mutass egy hozzászólást, ami térítés."


Bármelyik, ami azt bizonygatja, hogy nincs Isten.

2018. febr. 26. 17:48
 7/37 anonim ***** válasza:
59%

"A mi szemszögünkből az ateizmus is sátánizmus, nyilván a gazdi szépen motiválja őket."

Senki sem születik hívőnek, az ateizmus, mondhatni, az ember alap állapota. Mi szükség lenne bármi motivációra, hogy az maradjon az ember?


Itt vagyok én is példának. Olyan ember vagyok, aki azt fogadja el, amiről látja, amit képes ellenőrizni, hogy működik.

Na most semmilyen példát nem találtam soha ami bármelyik isten "működését", létét igazolta volna. Így nem is lettem hívő, mivel nem volt miben higgyek.

Soha senkinek nem kellett motiválnia ebben. Nem volt mit motiválni.

2018. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
64%

"Bármelyik, ami azt bizonygatja, hogy nincs Isten."

Mitől lenne egy ilyen hozzászólás térítés?

2018. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
65%

ez csak egy kisebbség, ahogy a magukat kereszténynek tartók többsége aki itt fórumozik is javarészt kis szekták hive, az atiesták közül is egy szük de annál irritálóbb kisebbség van jelen


(akinek nem inge...)

2018. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
23%

Az ember természetes tulajdonsága,hogy aki besározódott,az igyekszik mást is besározni.

Ez tapasztalható az ateisták,és az istentelenek részéről is.


Minden ember lényében van egy "Isten formájú űr",melybe CSAK Isten illik. Az ateisták,és istentelenek minden egyéb maszalaggal igyekszenek azt kitölteni,de természetesen semmi sem illik abba Istenen kívül.

Ők,ahelyett hogy a helyére valóval töltenék meg,más lényéből is kitépnék Istent,mert nem viselik el,hogy mi jól érezzük magunkat Isten befogadásával.


Térítési szándékuk nyilvánvaló, minden istentelen próbálkozásukból.

2018. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!