Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen típusú autóval rendelkező férfiak jönnek be? BMW, Audi esetleg Ferrari?

Figyelt kérdés
Illetve mennyi az a minimális összeg amennyinek lennie kell a pasas bankszámláján?

2018. jún. 3. 12:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem az ilyen szánalmas szarok, mint te az értékrendeddel, az biztos...
2018. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
33%

Paromnak nincs autója, még jogsija se. Nem gazdag, átlag fizetéssel rendelkezik, mégis 5 éve együtt vagyunk.

Hogy lehet ez? :D Nem is tudom. :D


Lesz..rom az autót.

Keresse meg az átlag fizetést.

A számlájához nincs közöm.

2018. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%

Nem az autojat miatt választók pasit. És nem is a pénze érdekel. Vannak ilyenek mint te akinek fontos a pénz. Mondhatod hogy nem az...de igen mert feltetted a kérdést.

Amúgy egy bmw sráccal találkozgatok a mai napig néha. De eszembe se jutott hogy hüüü bmw van neki. Nem azt nézem,hanem hogy a csávó olyan színten levesz a lábamról, hogyha ránézek ahhhh. De nem vagyunk együtt.ez csak ilyen mast kapcsolat.

2018. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Magamért szeressen a lány ne a pénzemért, nem vagyon ATM. Aki meg pénzért akar barátnőt az látogasson el a rosszlányok oldalára, ott általában meg van az eredménye, nem kell hozzá több tizmillás kocsi, se nem kell több millás bankszámla, elegendő néhány deákkal érkezni.
2018. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
32%

A párom most vett egy kis Suzukit. Akkor mostantól számítok csak a barátnőjének és az elmúlt 3 évben ezt vártam? :O


Nézd, a mi párkapcsolatunk nem egy kalap kula és sosem volt az. Nem egy ilyen gusztustalan darab szar vagyok, mint amilyen nőre te vágysz (különben nem ezzel akarnál szerezni egyet magadnak). Mi együtt indultunk el, egyikünknek sem volt fényes fizetése. Ő a képeiért nem sok pénzt kapott, én meg szoptam még az egyetemen teljes "munkaidőben", így költöztünk össze és innen jutottunk el az albin át a kocsiig, most majd egy közös otthon jön.


Ha te valami qrvát akarsz, aki bármikor cserbenhagy és lelép, meg ha nincs más értéked a vagyonodon kívül, akkor hajrá. Ha valakivel együtt akarsz élni, nem egymáss mellett, akkor ne ezzel akarj bevágódni és ne tedd magad nevetségessé.

2018. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
42%
Pfff de szánalmas gondolkozásmód.
2018. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Lazy Lover ***** válasza:
19%
mennyi álszent "nő" van itt! de ti osszátok az észt ilyen mocskos dumával látszik anyátok nem tanított meg a szép beszédre.....
2018. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
77%
nem kell autó gáborkámnak még kerékpárja sincs és még is szeretem 26/n
2018. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
Ezek közül maximum az Audit ismerném fel ránézésre, és azt is leszarnám.
2018. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Mintha a kocsival jönnék össze...
2018. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!