Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne számotokra az...

Melyik lenne számotokra az álom autó? Miért? Lehet több is

Figyelt kérdés
Nekem: Ferrari FXX K--> Nagyon imádom a hangját, stabil magas sebességeken is, nagy leszorítóerő, KERS stb.... Ideális mindennapi autónak

2017. jún. 30. 19:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
40%

Sokat gondolkoztam ezen, hogy milyen autót vennék, ha bármekkora összeg a rendelkezésemre állhatna. Nem tudtam dönteni.


Inkább csináltatnék egy egyedi kocsit. Egy SUV vagy terepjáró, egy Bugatti Chiron motorja beleépítve, Rolls Royce igényességű beltér, kombinálva egy elnyűhetetlen japán kocsi megbízhatóságával. Nagy hatótáv, 2000 literes tank.

2017. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

Mert aztán a mindennapi autónál lényeges a kers, a nagy leszorító erő meg hogy stabi legyen magas tempónál... :D


Látom beütött a nyári szünet :D

2017. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Lehet neked fura de ha nekem ilyen autom lenne meg bevasarolni is ezzel jarnek, fogyasztas nem erdekelne :D (6 literes v12 azert eszik rendesen :P)
2017. jún. 30. 22:17
 4/29 anonim ***** válasza:

Hát, nekem egy kicsit hétköznapibb autóra esne a választás, igazából egy full extrás 7-es BMW vagy S osztály teljesen megfelelne.

Már ha mondhatjuk őket hétköznapinak, de egy Ferrarihoz vagy Rolls-hoz képest biztos azok.

2017. jún. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
48%
Én az Audi R8-at imádom, mert még mindig szívómotoros, és sok hengeres, és amúgy is nagyon szeretem az Audikat. Nem kell KERS meg fa*zom, az csak ront a helyzeten. Aztán lenne ide-oda szaladgálásra valami S8-as Audi is.
2017. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 veterán vas ***** válasza:
48%

Valóban, az ideális mindennapi autó arról ismerszik meg, hogy KERS is van benne.

Szombat délután a Hungária körúton biztos nagy hasznát veszed. :)

2017. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
28%

Nekem olyan lenne az autók netovábbja, amin szabályozni lehet, hogy hány henger menjen. Dimbes-dombos hegyvidéken, vagy nagy hóban rá lehetne kapcsolni még + kettőt, amikor meg csak a pályán gurulnék, kevesebb is elég lenne.

40 éve is gondolkodtam már ilyenen, és azt hittem, hogy még ennek az istennek az idejében eszébe jut valakinek...

2017. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Miquel bácsi, már évek óta van ilyen rendszer. Már sok 4 hengeres motor is letudja kapcsolni a hengerek felét, úgy, hogy észre sem veszi a sofőr, de a ma még gyártott V8-asok is már majdnem mind ilyenek, hogy kis gáznál csak az egyik hengersor megy.
2017. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Általában nem örömteli esemény ráébredni saját tudatlanságunkra, de ezúttal valóban örülök. :-))
2017. júl. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
50%

Nekem a lada. :D



Viccet félretéve LaFerrari , Lamborghini Centenario és a subaru impreza wrx sti.

2017. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!