Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten hol járkálnak...

Budapesten hol járkálnak szuperautók?

Figyelt kérdés
Néztem egy gyik-es kérdést és amiket ott írtak helyeket "lánchíd környéke, Gresham palota stb stb" ott nem voltak pedig többször is visszamentem. A legjobb autó amit láttam az egy Mustang volt. Viszont Ferrari, Lamborghini, Porsche, Maseratti sehol. Szóval szerintetek hol lenne a legtöbb esélyem látni ilyen szörnyetegeket?

2018. jan. 20. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Belváros, hungaroring
2018. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább szerencse kérdése. Én múltkor Fót fele mentem és szembejött egy szürke Lambo.
2018. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Rózsadomb
2018. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 Rózsadomb volt az első ahol megnéztük mivel Rézmál-on lakunk és ugye az volt a legközelebb ahol láttunk rá esélyt.De ott se láttam semilyen szuperautó-t.A legjobb eddig rózsadombon egy Porsche volt.
2018. jan. 20. 18:37
 5/15 anonim válasza:
Ez szerencse kérdése, mert ilyen autókkal ritkán mennek az emberek. De pl.láttam én már Gödöllőn is Ferrarit.
2018. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pesterzsébet
2018. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet látni, ha szerencséd van.
2018. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tény, hogy ilyen autóval az sem nagyon járkál a mindennapokban akinek van, mert nem arra vannak kitalálva. Kényelemre, mindennapi luxusra vannak megfelelőbb típusok. Mercedes, BMW, Porsche Cayenne. Hatalmas cirkálók, SUV-ok.
2018. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Four seasons,kempinski, andrassy ut mondjuk kimesz szombat vagy pentek este es varsz biztos hogy latni fogsz joparat
2018. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pedig bizony ezeken a helyeken a leggyakoribbak, amiket írták/írtak. Belváros, azon belül is Lánchíd, Andrássy út meg a luxushotelek. Ez tényleg szerencse krédése is, én voltam arrafelé jópárszor, előfordult hogy nyári nap volt mégsem volt semmi, de télen is volt már 4 Ferrari is a Gresham palota előtt. Türelem, elég sok van mostanság Pesten jó kocsikból, egy idő után úgyis látsz majd. Én is rengeteg mindent láttam már, nyári/tavaszi hétvégéken, május elsején és Forma-1 idején hatványozottan sok érdekes dolog van, Ferrarik Maseratik Lamborghinik szinte borítékolhatóak pl. május elsején a belvárosban. Fotókkal is tudom bizonyítani, de amúgy ha felmész ide: [link] láthatod hogy elképesztő mennyiségű autóritkaságot fotóznak itthon és ezek igen jelentős része az említett helyeken fordult meg.
2018. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!