Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kapcsolatfüggő lennék, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggő lennék, vagy ez még "egészségesnek" számít?

Figyelt kérdés

Szörnyen vágyok egy kapcsolatra, egyértelmű...szeretnék már valakit akiben tényleg megbízhatok és biztonságban érezhetem magamat, de koránt sem állnék össze akárkivel.

Most per pillanat szingli vagyok, viszont nem megy nekem ez a randizgatós téma...=D Addig teljesen oké amig cask beszélgetünk, ismerkedünk, még az első randiig is, ahol ha nem érzem azt a plusz vagy nem vonzódom akkor könnyen tüllendülök rajta, viszont ha bejön a srác, akkor teljesen "bekattanok". Nem hisztizek meg ők ebből általában nem vesznek észre semmit de én másra sem tudok gondolni cask h megint látni szereném,meg akarom ismerni, szeretném ha érdekelném, ha elmondana magáról mindent, és szörnyen fusztrál ilyenkor az hogy a másik meg konkrétan félgőzzel sincs benne ebben az ismerkedésben....

cask nem találom meg a megfelelőt vagy én vágyom már betegesen valakire?



2018. jún. 3. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta vagy egyedül és mennyit voltál egyedül az elmúlt években?
2018. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 hónapja vagyok egyedül, és a helyzet az hogy nemsokat voltam magamban. Volt egy 8 éves kapcsolatom, majd fél év szünet, egy 4 hónapos, és most itt tartok.
2018. jún. 3. 14:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Amugy nem keresem a pasikat...cask úgy jönnek. Nem társkeresőzök, nyitott vagyok ha valaki odajön ismerkedni de ennyi. Ha épp nincs a láthatáron senki vagy cask nem mozgatott meg nagoyn is jól megvagoyk magamban. Csak mikro olyan kerül a képbe aki esetleg érdekel is, mint akinek elmentek otthonról=D
2018. jún. 3. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egészséges még. Kapcsolatfüggőség szerintem akkor van, ha nem számít, csak legyen valakid mindig, és nem bírsz szingli lenni.


Persze attól még vágyhatsz valakire nagyon. (Sőt alapvetően szerintem a legtöbben vágynak valakire... :D ) A 'rákattanást' szerintem érzed mikor sok. Bizonyos mértékben teljesen okés, hisz ha valaki érdekel, és jól alakul a találkozás, akkor nyilván jobban kezdesz érdeklődni.

2018. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy, kéne önmagaddal valamit kezdeni, hogy jól ellégy önmagadba.
2018. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!