Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggő lennék?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nem vagyok egy nagy társasági ember. Igazából barátaim sincsenek, csak haverok. Kapcsolatban sem akaszkodom rá a másikra, sokszor szükségem van az egyedüllétre.

Viszont egy ideje nincs kapcsolatom. Azt veszem észre, ha éppen nincs senki, akivel ismerkedem és alakul valaki, akkor tök depressziós tudok lenni. Mindig visszagondolok a régi kapcsolataimra, meg elmúlt jó barátságokra (!), hogy milyen jó volt akkor... Ha van valaki, akivel biztosan alakul a dolog, akkor meg semmi bajom. Még úgy sem, ha egy nap nem, vagy alig beszélünk.


Ez kapcsolatfüggőség, vagy egyszerűen hiányoznak az emberi kapcsolatok, legyen szó akár barátságról? Célzottan barátkozni nem szoktam, csak lányokkal ismerkedni.


2017. júl. 21. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember társas lény. Természetes, hogy jobban érzed magad egy lánnyal/nővel, mint egyedül.
2017. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, ha nincs éppen senki, akkor nem tudok magammal mit kezdeni, depis leszek. Szerintem ez már függőség.


23/N

2017. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!