Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatnék olyan párt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék olyan párt, aki nem negatív, nem lehúzni akar, nem rám akaszkodni és nem kapcsolatfüggő?

Figyelt kérdés
20-on éves férfi vagyok és valahogy nincs szerencsém a szerelemben, sajnos mindig olyan lányokat fogok ki,akik csak lehúznak. Rólam azt kell tudni, hogy pozitívan állok hozzá a dolgokhoz, mindig a sikerre koncentrálok és nem a kudarcra. Jól érzem magam a bőrömben, sokat utazgatok szerte a világban, sportok közül többfélét űzök, egyetemre járok, érdekelnek a tudományok és a művészetek, kiállítás, színház bármi jöhet. Tele vagyok tervekkel, de nem csak álmodozom, hanem meg is valósítom őket. Viszont csak kevés barátom van, aki hasonló mentalitású, a legtöbb ismerősöm meglehetősen negatív, szóval nem csak a párkeresésre igaz, hanem úgy általánosságban a legtöbb emberre jellemző itthon ez a keserű hozzáállás a dolgokhoz, senki nem akar dolgozni, ahelyett, hogy letennének valamit az asztalra, csak siránkoznak és ha valaki más elér valamit, akkor irigyen néznek rá, ahelyett hogy örülnének a sikerének. Épp ezért már egy ideje ignorálom az ilyen lehúzós embereket, csak hát nagyon sok ilyen van, így a párkeresés sem egyszerű. Olyan lány mellett érezném jól magam, aki hasonló mentalitású, de akiket ismerek és ilyenek, azok vagy kapcsolatban vannak, vagy már rég elhúztak külföldre, esetleg a kettő kombinációja.
2017. márc. 31. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit kevesebb ego és menni fog.
2017. márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem tartom magam egoistának, csak teszem a dolgom, vannak céljaim és teszek is érte, hogy megvalósuljanak, hiszek benne, hogy képes vagyok rá.

Bár sokan olyan szinten alul értékelik magukat ,hogy hozzájuk képest tényleg egoistának számítok.

2017. márc. 31. 08:30
 3/6 anonim ***** válasza:

ismerős a szitu

nagyon sok negatív ember van, sőt főleg azok az emberek :S

de ne add fel! szerintem simán találhatsz olyan lányt aki ugyanolyan pozitív pörgős, mint te!

én is hasonló pozitív mentalitású vagyok, exeim baromi negatívak voltak, talán ezért sem működött...

keress és találni fogsz :)


24F

2017. márc. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz helyzetben vagy. Ritkán találkozok ilyen mentalitású személlyel, mint te, de itt 90%-ban férfiakról beszélek. Semmi köze az egoizmushoz. Feltörekvő és tudatosan élő vagy, ami fantasztikus, csak így érdemes élni. Talán önismereti előadásokon, és amit említettél, kiállítás és színház, itt nagyobb eséllyel futhatsz bele egy hasonló lányba, de nyilvánvalóan bárhol előfordulhatnak, csak ne kutasd. Jönni fog.
2017. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"nem tartom magam egoistának" az egoisták többsége pont így szokott vélekedni de ez már más téma.

A kérdésedre válaszolva legyél nyitottabb és ismerkedj ennyit tudsz tenni, rgy embert nem csak az határoz meg hogy negativan látja-e a dolgokat hanem még több ezer tulajdonság összesége.

Bár nehezen hihető, hogy mindenki körülötted egy negativ szar alak, csak te és a kevés barátod nem. Nem lehet hogy egy kicsit neked is fejlődni kéne, változni és visszavenni az arcodból?

2018. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Köszi a választ. Ez azóta már megtörtént.
2018. márc. 13. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!