Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok hozzám illő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok hozzám illő nőt?

Figyelt kérdés
Már lassan 28 éves vagyok, de eddig csak két kapcsolatom volt, az első nem volt az igazi mert nem illetünk össze, a második barátnőmmel viszont szerettük egymást, de 6 év után szakítottunk mert nem tudta elképzelni az életét ott ahol én lakom, illetve voltak dolgok amikben nem egyeztünk, nem illettünk össze. Az azelőtti lányokkal pedig még kapcsolat sem alakult ki, mert hiába volt kölcsönös vonzalom, hosszú távon tragédia lett volna az egész. Azóta pedig nem is próbálkozom, mert csak felszínes, buta lányokat látok mindenhol. Miért nem találok egy lányt akivel egész nap tudnék beszélgetni mindenről? Aki értené(bár inkább elviselné:D)az idióta vicceim? Akit nem zavarna, hogy néha túl érzékeny vagyok, és nem tartom fontosnak, hogy nagyon menő jól fizető munkám legyen, vagy autóm? Aki eltudná viselni, hogy néha szex helyett jobban vágyom egy összebújásra. Miért? Sokat kérnék?
2018. jún. 3. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert te magad se tudod, hogy kit akarsz valójában magadnak.

Gondolom soha nem fogalmaztad még meg nagyon pontosan magadnak, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező nőt akarsz magadnak.

Ha megfogalmaztad, akkor csak ezekre összpontosíts és vonzd be magadnak a kívánt személyt.

2018. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha minden nőt felszínesnek és butának tartasz, akkor veled van a baj. Vannak felszínes nők, de nem ilyen az összes.
2018. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon konkrét elképzeléseim vannak, úgymond megvan az ideálom, de ha találok is a számomra vonzó lányt, akkor elutasítanak. Nincsenek nagy elvárásaim különben, külsőre igazából sok lány tetszik, ez nem gond, belsőre pedig legyen okos, vicces, életképes, érdekelje a világ, legyen valami hobbija amiért él és hal. Szeressen a természetben járni, utazni.


2: Nem mondtam egy szóval sem, hogy minden nő buta és felszínes, csak azt, hogy akikkel találkozok azok ilyenek általában.

2018. jún. 3. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!