Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy olyanoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy olyanoknak is legyen fiú vagy lány, van párkapcsolatuk akik másokat kiközösítenek, lenéznek? Az ilyen emberek képesek valaha megváltozni?

Figyelt kérdés
Kiskoromban kigúnyoltak a fiúk, lányok kiközösítettek mert félénk, és visszahúzódó lány voltam. Nekem nincs párkapcsolatom, nekik van. Vajon az ilyenek jobb emberekké válnak, egy párkapcsolatban odaadók lehetnek?
2016. júl. 14. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy a gyengébb értelmi képességgel rendelkező emberek könnyebben találják meg a boldogságot, könnyebben alakítanak ki párkapcsolatot. Gondolom azért mert ösztönszerűen cselekszenek. És igen, akár boldogok is lehetnek, ha kevesebb empátiával, lelkiismerettel rendelkeznek. Az élet nem igazságos. Ha van kedved beszélgetni, írj!
2016. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt az éltet. Soha nem bántottam meg senkit, én még se kellek senkinek. Az ilyen emberek pedig akik engem is bántottak, bezzeg sikeresek.
2016. júl. 14. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!