Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet biztonsági őrökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet biztonsági őrökkel megismerkedni?

Figyelt kérdés
Tetszik egy az egyik őr. Mit csináljak ,ha látom őt? Hülye válaszoktól kíméljetek,köszi!
2018. jún. 4. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint postásokkal, közgazdászokkal vagy hullamosókkal. Odamész hozzájuk, és megszólítod őket.
2018. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

oda mész hozzá?hidd el lesz ideje rád...és a vissza jelzés is egyszerü mert ha valami sürgős dolga van vagy arra hivatkozik h jaj most épp sok dolga van akkor nem jössz be neki.Viszont este ne zavard mert akkor már aludni szoktak és ha viszel kaját akkor csak és kizárólag vagyon őr csemegét vigyél neki :D


Viccet félre téve az őrség mára elég elhígult vegyes társaság lett.A legtöbb mihaszna büdös semmire kellő alkoholista 8ált erőszakos proli kiesett a szakmából...Egy valamire való helyen többnyire értelmessek vannak.Ahol én melozok 5emberből 2en csak azért lettünk örök mert valamiből fizetni kell az egyetemet..és így munka időben is van idő tanulni.Az egyik srác az érettségiére tanul mivel fiatalon szét lógta az életétt azt most eszébe jutott h ideje kezdenie valamit.Szóval csak menj oda dumálni vele nyugodtan biztos örülni fog neki mert legalább megy az idő a munkahelyen.Én még a kérdői veseket is szeretem :D

2018. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lopj el egy csokit stb.
2018. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Haha
2018. jún. 4. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj egy DM vagy Rossmannba és válogass jó sokáig a sminkcuccok között. Rögtön rád cuppan majd az aktuális őr.
2018. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ruhaboltba dolgozik az őr. Egyébként pont most látom ,hogy keresnek oda eladót ,nekem van oda végzettségem. Szerintetek ,ha bemennék odaadni neki az önéletrajzom az milyen ötlet?
2018. jún. 4. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Az önéletrajz rossz ötlet - mindent megtud Rólad :)) A mai világ már sokkal közvetlenebb, bárkit meg lehet szólítani. Valamilyen vásárlási ügyben kérj tőle tanácsot, a reakciók alapján továbbléphetsz - vagy nem :)
2018. jún. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!