Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor egy férfi fél megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfi fél megismerkedni egy feltűnően szép nővel, akkor miért tanácsolják neki, hogy "nem kell félni tőle, ő is ugyanolyan ember, mint te"?

Figyelt kérdés

Meg a másik közhely, hogy "ugyan már, ő is büdöset xarik" :D


Az ilyesfajta segítséggel nem jut előrébb az őrlődő úriember. Persze, ugyanolyan ember az a szép nő is, csak mivel szép, ezért szinte biztosan extra-válogatós, az egekben szárnyaló igényekkel, elvárások hosszú sorával. Emiatt pedig akkor mégsem ugyanolyan ember, nem?


Vagy van köztetek olyan férfi, aki volt már hasonló szituációban(szemet vetett egy nála jóval magasabb szinten lévő nőre), és erőt tudott meríteni ebből a "jótanácsból"? Miért gondolják az emberek, hogy ez működhet? Ha egy fullos külsejű embert látok, a legutolsó dolog, ami eszembe jut, hogy ő tök ugyanolyan ember, mint én :D


Mit gondoltok erről? Ez szimpla pszichológia lehet? A piedesztálra emelést akarják ezzel semlegesíteni, emiatt mondhatják?



2018. máj. 15. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Az én bölcsességem: "Mit veszíthetsz?"
2018. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Pedig tényleg ő is ugyan olyan ember. Én meg azt gondolom ilyenkor, hogy vállald be hogy nem jön össze, aztán ki tudja...nagyobb esélye van hogy összejön, mint akkor ha oda se megyek.
2018. máj. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ugyanolyan ember az a szép nő is, csak mivel szép, ezért szinte biztosan extra-válogatós, az egekben szárnyaló igényekkel, elvárások hosszú sorával.


Na ez nem csak a szép nőkre igaz.

A férfi nem a nő szépségétől fél hanem az önbizalomhiánya miatti önbecsülésétől. Azért mert komolyan gondolja, mert többet akar, de a megfelelési kényszere nem engedi.

2018. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem egy szép lánnyal való kapcsolatteremtésnél mindenki izgul:) Akár egy versenynél, mindenki jó eredményt akar elérni:)


Nyilván az a célod hogy megszerezd, és legyen a megszerzendő személy bármely szép/csúnya te izgulni fogsz mert neked ő az aki tetszik:)

Azért mondják hogy ugyan olyan személy mert tényleg így van, de ezt akkor nem érzékeli senki:)


Amúgy meg ha kikosaraz a másik fél mi van? Szerzel tapasztalatot, és nem epekedsz hiába:)

Nem kell mindent tragikusan felfogni. Az iskola részben erre is kell hogy felkészítsen:) Ha 1-est kaptál valamiből nem azt jelenti hogy mindig 1-est kapsz, hanem azt hogy felkészületlen voltál, nem tettél bele elég munkát:) (érts akár: nem jártál kondizni, nem volt jó a ruhád, csipás voltál, szar volt a szöveg stb)

Tehát egy ,,kudarc" max annyi hogy a legközelebbi bombázónál már kicsit jobban odatudsz figyelni ezekre, és lehet 3-4 után az 5. meg már könyörögni fog érted:)

(de persze nem kell hogy mindenkinek bombázó legyen, elég ha neked az)

2018. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem akar veled föltétlenül összejönni, még ismerkedhettek és tényleg ugyanolyan ember.


A gond csak akkor van, amikor az emberek azt képzelik a nagyon szép nõkrõl, hogy mind-egy-szálig nagyképūek és szóba sem állnának átlagosabb emberekkel. Lehet, hogy elérhetetlen, mint társ, de az nem igaz, hogy bárkit kiutasít a társaságából és még egy puszta beszélgetéstõl is félni kellene.

2018. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy teljesen logikátlan a kérdés. Ha ugyanolyan ember, mint bárki más, az mióta jelenti azt, hogy összejönne veled???? Mások sem jönnének össze veled, akár szépek, akár átlagosak. Mégis ki a bánat lépett kapcsolatba ilyen alapon, hogy “mindketten emberek vagyunk”.

Lol, ez SENKIRE sem jellemzõ.

2018. máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Itt nem arról van szó, hogy összejönne velem, csak magáról a kezdő lépés megtételéről. Aki ezeket a fenti tanácsokat adja, szentül hiszi, hogy megkönnyíti vele az éppen dilemmázó fél dolgát. Szerintem kb. a "halottnak a csók" kategória...
2018. máj. 15. 10:48
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Igen, ugyan olyan ember és sokszor még olyanabb.

Volt párszor, hogy számomra gyönyörű nő és ugyan mit akarhatok tőle én?

Mikor még is megismertem, kiderült, önértékelése nulla. Még nekem kellett lelket verni belé, hogy ő tényleg egy szerethető, csinos nő.

Attól hogy te elájulsz tőle, még simán össze jöhet kapcsolat.

2018. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha van közös keresztmetszet akkor nincs értelme őrlődni.

De sajnos ez ritka. Általában a "fullos" lányokkal nem tudok miről beszélgetni, pedig emberekkel foglalkozom és tanítok is. Jót nevettem az így jártam anyátokkal azon részén, mikor elmentek az éjjeli vonattal, csak azért hogy részeg, fiatal csajokkal ismerkedhessenek, majd élből lepattintották őket, mert hogy van munkájuk, komolyak, stb. szóval kijön az egzisztenciális és a szellemi háttér közötti különbség. Ez pedig gáz.

Nem tudok beszélgetni a szépségről, és ajnározni sem akarom őt. Persze ha van BÁRMILYEN keresztmetszet, akkor ez megszűnik. De általában nincs. Vagyis, a fitness még csak-csak, de én azt nem azért csinálom, amiért ő. Szóval megint csak parttalan az egész.

Viszont nagyon szép barátnőim voltak és most is az van. Csak hát nem épp olyan szépség, aki elindulhatna egy Miss akárhol vagy a disco-ban sem kaparnának érte százával már a bejárati sorban. Nem azok a szerencsétlenek.

2018. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem a szépség a mérvadó, hanem a kisugárzás. Nekem is volt olyan bnőm, aki modellkedett, meg olyan aki olyan cicababás tipikus jó nő, ráadásul menő srácok elől halásztam el, holott én kevésbé voltam/vagyok menő.

Rájöttem ugyanis, hogy a szép és jó nők többsége szerint ő nem is szép és nem is jó nő. ez mind szubjektív dolog.

a kisugárzással viszont elárulja egy nő, mit gondol magáról. Vannak ugyanis olyan csúnya nők, aki meg van győződve szépségéről és csak hollywoodi sztárokkal ismerkedne. ez a kisugárzásán látszik. és van fordítva, h egy tök jó nőn látszik, h ő átlagosnak gondolja magát.

A jó nőktől azért félünk mi férfiak kezdeményezni, mert él az a sztereotipia, h ők csak menő srácokkal jönnek össze. Mi meg önbizalom hiány miatt azt gondoljuk, nem vagyunk menők.

Minden szubjektív. Ki szemében nem vagyunk menők? Ki szemében jó nő az a nő?

2018. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!