Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért okoz nehézsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kriszti12365 kérdése:

Szerintetek miért okoz nehézséget a párválasztás?

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha többet tudnánk rólad akkor talán esetleg tudnánk válaszolni...
2018. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alacsonyszintű belső tudásod van, nincs megfelelő készséged mások elemzésére, lehetőségeidet sem használod, amikből nincs is oly sok, mert nem teremtesz.

Még azt is látom, nem vagy elég mély, belső tudásod nagyon a kapcsolatok kialakításának folyamatának tudásának hiányában szenved. Nem tudod pontosan mi mit jelent, hogyan reagálj. Ez főleg az elejére értem.

2018. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak kérdeztem. Köszi a válaszokat!
2018. jún. 7. 10:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Általánosságban érted a kérdést?
2018. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen
2018. jún. 7. 11:17
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Röviden tömören mert kb olyan mint tűt megtalálni a szénakazalban!

Nagyon sok mindennek kell passzolni!

Kezdjük ott hogy van aki azt sem tudja meghatározni milyen pár illene hozzá. Egyszerűen csak szeretne egy párt. Aztán ha meg is van passzolni kell életszemléletben, értékrendben, életvitelbeli dolgokban, személyiségben, gondolkodásban, kell hogy külsőre tettszen a másik, kell hogy tettszen a "lelke", stb lehetne sorolni. Ezek nélkül ha nem passzolnak, nem lesz boldog a kapcsolat hosszútávon. Régen én is csak egy barátnőt akartam, aki tettszik és ennyi... Ma már csomó "kritérium" van, hogy milyen felelne meg, ezért szinte lehetetlennek látom a dolgot...

Ha nem felelünk meg egymásnak tudom hogy nem lennénk boldogok és nem tartana sokáig.

F35

2018. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy általában azért mert sok tényezős. Nyilván vannak könnyen befolyásolható elemei, de vannak olyanok is, amin nehezen lehet változtatni, vagy nehezen lehet igazodni hozzájuk, ugyanis a személyiség is nagyon sok mindent meghatároz.
2018. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább partnert válassz, könnyebb dolgod lesz. :) F
2018. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!