Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz, ha 27 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LACIKA1990 kérdése:

Mennyire gáz, ha 27 évesen bejövök egy 20 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nem hülyeségből kérdezem. Fél éve lett vége egy 8 éves kapcsolatomnak, és most nem tudom hirtelen mit csináljak ezzel a helyzettel.

2018. jún. 7. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
szegééény fúúú hát szerintem emiatt ne legyél öngyilkos
2018. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

csak mondom kukiiii a francia rádiósnak is 20 éves barátnője van

[link]

ízlések és bankszámlák

2018. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Fogadd el a helyzetet az nem rossz pont:)

Ha pedig szimpatikus, vagy bejön egy találkozót megér ha meg nem akkor meg elküldöd:)

2018. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Teljesen más világ hogy finoman fogalmazzak, de semmi gáz nincs benne. Nyilván tapasztalatlan, nincs kiforrott világképe, kavarognak a gondolatai, ez a korral jár.


Ismerek olyat, aki 30-40 évesen is gyerekes és menekül a felelősségtől, illetve olyat, aki 20 évesen céltudatos és érdekes, értelmes gondolatai vannak, szóval meg kell ismerni az adott személyt.

2018. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hűha, ez aztán a nagy korkülönbség? :D

Mi a gáz ebben úgy őszintén?


"és most nem tudom hirtelen mit csináljak ezzel a helyzettel."

Csináld azt, amit az előző barátnődnél csináltál ismerkedéskor. Remélem azt nem felejtetted el, hogy hogyan kell kommunikálni a másikkal.


De addig, míg nem zártad le a múltat, ne ismerkedj!

2018. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 peca1000 ***** válasza:
29%

Ki ne hagyd!


Hajrá! :)

2018. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát bankszámla az szó szerint nulla, mert ki kellett fizetnem valami távoli rokonom hitelét, akit nem is ismertem. Nem leszek öngyilkos. Ami a szemléletet illeti annyit tudok, hogy most jött haza, mert 2 évig Osztrákban dolgozott, azt mondta kiment mosogatni, hogy pénzt keressen. Amúgy jók a kommentek. 😃
2018. jún. 7. 17:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezt a hitel-dolgot fejtsd ki bővebben, kérlek! Érdekel, hogyan vettek rá, hogy egy idegen hitelét fizesd.
2018. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ingatlan fedezet volt a házra, ami kb. 2-2.5 milliót ér. Vagy kifizetem a 400.000 Forintot, vagy elveszi a bank. Még ha csak 1 millióért kelne el, akkor is nyernék rajta. Legalábbis ez volt az elképzelésem.
2018. jún. 7. 17:56
 10/15 anonim ***** válasza:
Színvonal szempontjából nem látok különbséget köztetek, szóval nem értem a problémát :D
2018. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!