Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan lehet tudni az arcmimik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni az arcmimikából, hogy bejövök-e egy lánynak, vagy sem? (Mindkét nem válasza érdekel. )

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk ránézek az arcára, a szemébe, jön valami reakció. Igen ám, de...


- Ha rámmosolyog, akkor lehet ugyan hogy bejövök neki, de nem feltétlen, vagy vannak lányok aki egyszerűn csak kedvesek mosolygósak, de attól még nem akarnának semmit, így lehet idétlenül venné ki ha többedszerre is ránéznék, vagy mintha azt gondolná, hogy "na ez is már egy mosolyból is azt hiszi hogy akarok tőle valamit.."


- Ha mondjuk félrenéz, vagy közömbösebb az arca, akkor az lehet egyértelmű jelzés, hogy nem akar semmit, de ugyanakkor az is lehet, hogy szégyenlősebb fajta, és lesüti a szemét pont azért, mert szimpatikus vagyok neki, vagy zavarba jön és csak néz bambán.


Meg lehet látni ezek között is valahogy a különbségeket, vagy teljesen zsákbamacska, hogy melyik eset áll fent?


Lányok, nektek mi ilyenkor a reakciótok?



2016. júl. 15. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát rajtam mindig észrevették. Hagytam, hogy összeérjen a karunk, térdünk, séta közben is, a padon közel húzódtam a pasihoz, amikor beszélt, akkor bámultam őt, mosolyogtam rá, amikor a száját néztem, akkor pedig megcsókolt. :D


Illetve, egyéb jelekből is, mert pl. kerestem őket sokszor, vagy volt, hogy én jelöltem be a pasit, és ráírtam.


De ne belőlem indulj ki, mert én egyáltalán nem vagyok szégyenlős:D

2016. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az vagyok, aki közömbösnek látszik akkor is, amikor nagyon tetszik valaki. Úgyhogy sosem lehet tudni mi jár a másik fejében. Próbálkozni kell. Mit veszíthetsz? :)
2016. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem most pont ez a helyzet, huszonéves lány létemre még mindig nagyon zavarbajövős vagyok, szóval én pontosan a második típusba tartozom: elkapom a fejem, vagy csak szimplán faarccal nézek előre, ha valaki nagyon megtetszik és látom, hogy ő is engem néz pl a buszon stb. Szóval sztem ez elég zsákba macska, az a tuti, ha megszólítod és beszéltek :)
2016. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!